A5 el ilanı sürücü kursu

Tepki
31
sürücü kursuna yapmış olduğum el ilanı çalışması öneri ve yorumlarınızı bekliyorum teşekürler

oslemacar

Üye
Tepki
0
Genel olarak çalışman güzel görünüyor ancak altın hediye deki "i" üsteki yazının içine girmiş durumda umarım gözünden kaçmamıştır
başarılar....

Tepki
31
gözümden kaçmış müşteriye örnek gönderdim henüz baskıya girmedi

dikkatin için teşekürler:)

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Fakat Sakaryanın 1 Numarası olayını biraz değiştirmeni tavsiye ederim. Yazıyı dairenin içine al ve sakarya'nın yazısını 1'in soluna Numarası yazısınıda sağına al.

oslemacar

Üye
Tepki
0
rica ederim bende kendi işlerimde gözümden kaçırıyorum bazen böyle şeyler biraz daha dikkatli olmak lazım...:)

Tepki
0
Renkler güzel uymuş. Otomobil resmi biraz büyük bence. Bir de firmanın İsimi ve logosu üstte olsa daha iyi olurdu sanırım.. Başarılar

Tepki
7
Güzel bir çalışma olmuş fakat; merkez tel ,ferizli tel satır araları birbirinden farklı
Nüfus Cüzdan "fotokopisi" F si küçük olmuş gözünden kaçtı galiba ama tasarımı beyendim

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
gayet güzel çalışma ben çok beğendim başarılar

Tepki
31
teşekürler arkadaşlar beğendiğinize sevindim

otomobil resmini büyük yapmamın sebebi bu el ilanı genelde yaşları 18 - 19 yeni ehliyet alacaklara hitap edecek o yüzden araba resmini büyük koydum
gençlerin dikkatini çekmesi açısından

serkan bey dediğiniz gibi yapsam kayıt için gerekli evrakları koyacak yer bulamıyacam ama denicem uydurabilirsem güzel olacak gibi

Merkez tel 3 satır Ferizli tel 2 satır oyüzden farklı farklı, fotokopiyi düzeltttim

teşekürler sedat bey

Yukarı Alt