Accurate 4 kullanımı **Çok acemiyim**

Tepki
0
Arkadaşlar ve Ustalar merhabalar....

Askeri malzeme satan bir firmayız. Yeni bir makina aldık ve bu konuda hiç bir bilgimiz yok.. Sadece elimde olan nakışları işliyorum...(Nakış dediğim genelde Askeri rütbe) Accurate4 programında sadece disketlere format atıp olan nakışları çoğaltmakta ve ZSF formatında makinama atmak için kullanabiliyorum...

Sizlerden birkaçtane ricam var....
* Birisi bana allah rızası için bu program nasıl kullanılır anlatabilirmi.Punch nedir ,çiğ iğnesi nedir vs konuyla uzaktan yakından hiçbir alakam yok en temelinden anlatan bir video veya dökaman varsa temin edersem sevinirim. (Forum içinde araştırdım fakat çok fazla link var fakat hepsi ölü)

* Şu an demo versiyonunu kullanıyorum full versiyonu nerden temin edebilirim.(Yani crack li)

* Askeri rütbeler ve askeriye ile ilgili çizimleriniz vara paylaşırsanız sevinirim...

Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara ve ustalarıma teşekkür ederim...

Tepki
0
s.a. ben konya dan ahmet accurate nakıs programı kullanıyorum desen degıl ama egıtıme hala ıhtıyacınız varsa egıtım verebılırım

piryapos

Üye
Tepki
0
nakış proğramı nasıl kulanılıyor hiç bilğim yok egitim cd vb yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Yukarı Alt