Accurate 4 te resim işleme

Tepki
0
benim bildigim kadari ile best bilgisayar satiyor programi turkiyede, alan kisilere egitimini de veriyor,

resmi nakis haine getirebilmek icin, accurate deki degisik programlari yani, sargi, dikis, cin ignesi, gibi programlar kullaniliyor. tek hamlede yapilan bir konu degil, ve buradan da anlatilacak birsey oldugunu sanmiyorum, ancak programi bilmeniz gerekir, daha cok bilmedigimiz seyleri sormaya calisiyoruz, mesela, ebnim cizdigim desende makine yavas calisiyor, desen ayarlarini dogru yaptm ama ben daha cabuk olmasini istiyorum ne yapabilirim, farkli bir parametre var midir gibi

Tepki
0
asll sizin firmaniz nerede acaba, suan ozel msj atamiyorum da, ben accurate i yeni yeni ogrenmeye basladim, staj gibi bir olanagim var midir hafatasonlari icin, yaz ayinda yapsam???
cunku kurs mayis gibi bitecek sanirim daha tam belli degil ama

sehirlim84

Üye
Tepki
0
desende adım boyları büyükse makina devri düşer bu olay coğunlukla adım sargılı desenler de meydana gelir yada iğne ardı ve cin iğnesinde adım boyunu büyük tutarsan olur desenin öle isteniyorsa bir cözümü yokturr eğer sorduğunu anladıysam cevapı bu

mesutkara

Üye
Tepki
1
a.s accurate 4 herhangi bir resmi yada yazıyı nakış makinasında işleme yapmaya hazırlayan bir desen proğramıdır

asll

Üye
Tepki
0
@kacakesmer
ilginiz için teşekkür ederim.benim istediğim en basit hatlarla programı öğrenmek.yani program hakkında pek bilgim yok en basiti ' sargı nasıl yapılır' gibi.Numune makinasında nakış işliyorum ama desen olarak bi bilgim yok.burda nasıl anlatılır bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim:)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
desen konularını inceleyin,nasıl yapıldığına dikkat edin,eğer yapamadığınız veya somak istediğiniz bölümler varsa hiç çekinmeden gerek yetkililere gerek bu iş üzerinde ustalaşmış kişilere sorabilirsiniz:):)

asll

Üye
Tepki
0
@exorcims
teşekkür ederim ben bu sitede yeniyim siteden tam anlamıyla nasıl verim alabilirim resimli olarak anlatılan bölüm varmı acaba

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
sitemizde her dersten, her konuda,resimli anlatım mevcuttur...! forumdaki dersleri kontrol edin,kendiniz deneyin eğer yapamadığınız yerler olursa forum üyeleri olarak her zaman yardımcı oluruz:) eğer bu dediklerimi yaparsanız siteden verim alabilirsiniz:):)

Yukarı Alt