accurate eğitimi

derya27

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar ben konya selçuk nakış öğretmenliği mezunuyum.Özel sektörde çalışmayı düşünüyorum.Ama accurate programı okulda bize çok az gösterildi.Bölümüm öğretmenlik yetiştirdiği için...Dizüstümde Accurate demosu var burada kendi kendime çalışabilirmiyim?bu çalışmalarla kendi kendime bu programı öğrenebilirmiyim?şimdiden teşekkürler....

Tepki
0
Sizin için en etkili yöntem kırık bir accurate bulup pratik yapmak olur.Bulunduğunuz bölgede accurate kullanan bir desenci varsa ondan yardım da isteyebilirsiniz,size ders vermesini teklif edebilirsiniz.Şahsen ben accurate'i size tavsiye ettiğim yöntemle öğrendim.Başarılar dilerim

Tepki
0
Birkaç husus daha var;
Dizüstü bilgisayar yerine disket sürücüsü olan bir masaüstü bilgisayarda pratik yapmanızda fayda var.Çünkü disketsiz desencilik ve nakış makinası düşünülemez.Dizüstü bilgisayarlarda disket sürücü genelde bulunmamaktadır.Piyasada dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilecek usb disket sürücüler bulunmakta ancak onlarlada da piyasada çok yaygın olarak kullanılan ZSK formatlı disketler okunamamakta ve yazılamamaktadır.Yaptığınız desenleri bir nakış makinasında çalıştırıp ortaya çıkan ürünü görebilmek de sizin için çok faydalı olacaktır.

kartal-35

Üye
Tepki
0
@derya27
merhaba akadaşım ismimim aytaç nakışcıyım birbirimizin destek olacağımaza inanıyorum benim eksiklerim var yardımcı olurmusun

cabeyca42

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar ben konyadayım ve nakış işi yapıyorum tajima kullanıyorum ayrıca accurate 4 hakkında yardım ederim elimden geldiğince

cabeyca42

Üye
Tepki
0
@kartal-35
merhaba arkadaşlar konyadayım nakış işleri yapıyorum accurate hakkında yardımlaşmak isterim

Tepki
0
firmamız uzun bir suredir accurate4 eğitimi almak isteyen kursiyerlere eğitim vermektedir.
detaylı bilgi için .........................a tıklayabilir.

Tepki
28
konyada işler nasıl kardeşşş sen bakma kurs adresi sunan arkadaşlara muhakkak bir vatan evladı buraya videolu bir ders koyacaktır herkes selam yardım edermisiniz dendiğinde cebimize bakıyooo bu işi ve eğitimini bilen birilerinin buraya karşılıksızda koyacağını umut ediyor vede ısrar ediyorum:D
birileri bilen birileri lütfen bu konuda yardım etsin artıkkkkkkkkkk

cabeyca42

Üye
Tepki
0
fena değil iyi seviyorum ben çeyiz işlemeleri yapıyorum ve çok zevkli ama becermek baya zaman alıyor sabır gerektiriyor

Yukarı Alt