Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

toledoank

Üye
Tepki
0
@dowdy86
cok basıtır arkadas denetım masasından yazı tıplerıne gır elındekı yuklemek ıstedıgın yazı karektelerını oraya at accurateteın ıcınde gorunur ama yanlızca cızım bolumude.Bunu yaptıgın zaman program kapalı olması lazım
kolay gelsın

haryy

Üye
Tepki
0
slm arkadaşlar bnm de bir sorum olacak ya dışardan aldığımı desenleri yani bir deseni desencide akkuret programında yaptırıyorum misal.bn aldım kendi programıma (accurate4)ekledim.desende bazı eksiklikler var .ama desende sadece manuelde değişiklik yapabiliyorum.çünkü desen aktif teğil.bn deseni nasıl aktif hale çevirebilirim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşk ederim.

haryy

Üye
Tepki
0
toledoank
slm kardeş dediğin gibi yaptım ama yazı karekteri yüklenmedi program kapalı denedim açık denedim olmadı .bn yazı karekterini programda yaptımda onun için olmadı.neden yüklenmiyor

toledoank

Üye
Tepki
0
@s.haryy
arkadasım yazı karekterlerının cızımlerı olur nakıs olarak degıl mutlaka olur olmaması gıbı bısey soz konusu bıle olamaz cunku pcde bulunan butun programlar yazı karekterlerını ordan temın ederler.
2 soru ıse:dısarda yaptırdıgın desenlerın oncelıkle accurate programıyula yapılması lazım eos la yapılmıssa yıne manuel olur yok accratele yapılmıssa desenı sana veren arkadsasın dısardan desen ver seklınde vermesı lazım yanı (nks) formatında.sende desenı dısardan desen al bolumunden almalısın busekılde yaparsan desenle ıstedıgın sekılde oynaya bılırsın tabı makroyla yapılmıssa yıne oynama yapamazsın cunku kullanılan makro buyuk ıhtımalle sende bullunmaz bunun ıcınde once makrosunu cıkarıp katolagaq eklemelısın
umarım yardımcı olmusumdur.

faruk72

Üye
Tepki
0
evet yapabiliyorum ama ineardı yapamıyorum accuratı kendi kedime oğrenmeye calışıyorum

a_k.

Üye
Tepki
0
dikişi tıklıyorsun ondan sonra klavyeden Q harfini tıklayıp oradaki parametre
ayarları girebilirsin kolay gelsin

Yukarı Alt