accurate4 desen programı

zinderud41

Üye
Tepki
0
merhaba ben desen programını yeni çalıştırmaya çalışıyorum. özellikle karşılıklı sargı türünde sıkıntı yaşıyorum.mesela sargıyı istediğim gibi kalılaştırıp inceltemiyor,eğip bükemiyorum.yardımcı olursanız çok memnun olurum.

xbar

Üye
Tepki
0
önclikle sargıyı niçin karşılıklı sargsıdan yapmaya çalışıyorsun temel sargı seçeneyi ile daha rahat yaparsın fakat esas olarak sargıyı yaparken istedğin kalınlıkta yapman sargıyı yaptıktan sonra genişletmek için ise sargının paremetrelerine girip genişlet seçeneğini kulana bilirsin

zinderud41

Üye
Tepki
0
ilginize teşekkürler .bendeki sorun ,mesela çiçek yaparken onun belirli yerlerini inceltıp ceya oval şekli istediğim gibi veremiyorum.mesela bir ay yıldz çizemedim.bilgilendirirseniz sevinirim.teşekkürler

xbar

Üye
Tepki
0
önce şunu sormak istiyorum sargıyı temel sargı çeşidi ilemi yapıyorsunuz?

Tepki
1
Temel sargi ile yap.karşilikli sarginin yapabiliceklerinin hepsini temel sargida yapabiliyor zaten.bu işte yeniysen temel sargiya aliştir kendini.zamanla karşilikli sargiyi yapmakta çok basit gelicektir .

xmanman

Üye
Tepki
0
program fulmu acaba bu işlere yeni merak sardım programı indirecem kullanabilirmiyim de bilmiyorum

Yukarı Alt