Acil Opedo maskot yüksek çözünürlükte ihtiyaç

Tepki
85
Arkadaşlar çok acil Opet'in Opedo maskotuna ihtiyacım var, 15 metre baskı için kullanılacaktır yüksek çözünürlükte hatta varsa vektöreline ihtiyacım var elinde olan varsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
"çok" özür dilerim bir daha tekrar etmez.("salak anlamamış der gibi "çok küçük bunlar" yazacağına ; teşekküre değmez ama "yine de teşekkürler"der gibi yazacağına, sana ; karşılık beklemeden
zamanını harcamış yardımcı olmaya çalışmış birine yalnızca "teşekkür ederim" yazsaydın peşin verdiğin milyar dolarları geriye alman riske mi girerdi ? 15 metre yanına bir ölçü daha yazsaydın eni boyu belli olsaydı çok değerli zamanını harcamış mı olurdun ? eminim bu ifadeyle başın göğe ermiştir. ? (iyilikten maraz doğar derler) doğruymuş
kaldı ki sana ; bunlar yüzde yüz olur yazmadım, bakın isterseniz yazdım,
milletin ağzını sütte yakıp yoğurdu üflettirerek yedirtmeyin. bırakın olurmu olmazmı demeden arkadaşlar birbirlerine olabildiği kadar yardımcı olmaya çalışsınlar. paylaşılanlar illede kullanılacak şartımı var ? para mı ödeniyor ? yalnzca bir teşekkür o kadar "çok mu pahalı olur" ?

Son düzenleme:
Tepki
85
Kemal bey teşekkür ettim gerginliğinizide anlamadım, doğru ifade edememiş olabilirim kendimi , yanlış anladınız sanırım özür dilerim :(

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
baskıdan anlamam küçük olabileceğini ben de düşündüm zaten paylaşırken de emin değildim "bakın isterseniz" dedim madem
bir emek verildi karşılık da istenmiyor belki olabilir düşüncesiyle paylaşmıştım ama bunu özellikle belirtmeniz gereklimiydi
teşekkür ettiniz tamam da sonuna "yinede "ekleyerek teşekkürün bütün değerini sıfırladınız
haksızmıyım, neyse uzatmaya da gerek yok burada bitirelim

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
476
Arabuluculuğa soyunayım :)
Kemal bey bütün iyi niyetiyle forumda herkese yardımcı olmaya çalışan birisi sayın Rafet, görüyorum bütün isteklere yardımcı olmaya çalışıyor, forumun en aktiflerinden. Ama bu konuda sanırım sizi yanlış anladı, kötü bir şey yazmamışsınız bana kalırsa,genişletilmiş haliyle "Kemal bey, bunlar küçük işime yaramıyor, ama yine de emeğiniz için teşekkür ederim" demişsiniz. Kemal bey de aslında tekrar okuyunca yanlış anladığını düşünecektir. Kemal beye de forumdaki aktifliği ve emeklerinden dolayı bir kere daha teşekkür edelim olsun bitsin bu iş :)

Yukarı Alt