...:: ACİL YARDIM - Yazıyı Alta Almak ::....

kardelen37

Üye
Tepki
0
Mrb.
Önceden quarkın 7 versiyonunu kullanyordum. Şimdi 8 versiyonuna geçtim. Yazının üstüne resim getirince F5 ile resmi üste alıyordum. Otomotikman yazılar resmin altında oluyordu ve resmin altındaki yazılar resmin alt bölümen kayıyordu. Fakat bu 8 versiyonunda yapamyorum. F5 ile hiçbirşey olmuyor.

mak

Üye
Tepki
0
Üstadım ben word den quark'a dosya çekiyorum, word de fontları "times" yapıyorum ve çekiyorum, çektikten sonra "usage" den boldarını, italiclerini ayarladığım zaman Kelimelerin aralarında bazı harflerin yerini sayılar alıyor.Çooook Acil Bir şey yapmam lazım lüften yardım edin...!

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@mak

Belliki türkçe karakter sıkıntısı yaşıyorsunuz. Word programında kullandığınız font ile quark ta kullandığınız font aynı olsun. Türkçe font kullanın. Eğer yine çözemezseniz yazıyı önce ilistratore yada indesign a atın oradan tekrar quark a kopyalayın. Ben işin içinden çıkamadığımda öyle yapıyorum çözülüyor...

elif50

Üye
Tepki
0
quarkın 7 versiyonunu yazının üstüne resim getirince F5 ile resmi üste alıyordum. Otomotikman yazılar resmin altında oluyordu ve resmin altındaki yazılar resmin alt bölümen kayıyordu. Fakat bu 8 versiyonunda yapamyorum. F5 ile hiçbirşey olmuyor. lütfen nasıl yapabileceğimi söylermisiniz???

Yukarı Alt