Afganistan'da Hizmet Veren Türk Radyosu için Logo

aykut-24

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yada hatalı yere açmış olabilirim ama herhangi bir kar amacı güdmeyen bir isteğim var. Afganistan'da barış gücü olarak askerlik vazifemi yapıyorum. burada türk radyosunda görevliyim ve afganistanın başkenti Kabil'e yayın yapıyoruz. burada tshort ve peç yaptırmak istiyoruz fakat herhangi bir tasarımımız yok bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. radyonun ismi RADYO TÜRKİYEM frekansı ise fm 91.6. isteğimiz karikatür tarzından asker radyosu olmasına ragmen biraz espirili bir şey olması. genelde türkçe pop şarkıların yayınını yapmaktayız. bu kaplumbaga ya ipleri çözülmüş bir postal, kafasında kompozit başlık kuyrugu radyo anteni gibi birşey olurmu acaba şimdiden herkese çok teşekkür ederim. Radyomuz Afganistan'da barış gücü olarak görev yapan Türk ordusuna aittir.

aykut-24

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar şimdiden hepinize çok teşekkür ederim. böyle bir radyonun olup olmadığı konusunda şüphesi olan arkadaş var ise radyonun resimlerini ekleyebilirim.

Funda

E=mc²
Tepki
9
@aykut-24

Neden böyle bir açıklama gereği duyduğunuzu anlayamadım..:)

aykut-24

Üye
Tepki
0
@Funda Arıcı

Olurki belki palavra bişeyler yazdığımı düşünen olur diye bir açıklama yazdım. :)

Yukarı Alt