afiş çalışmama eleştirinizi bekliyorum

Tepki
100
yeni bir parfüm firması.
logolar ve isim henüz gelmediği için koymadım.
genel anlamda eleştirilerinize sunuyorum.
saygılar.

sero60

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
ürn ne burada?

srry altta eau de parfum yazyrms :D

ama bu şeklde o yazıyı okmakta.... kısaca olmams dyorm

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
yazıyla, resimle, alttaki parfüm şişeiyle HİÇBİŞEY alakasız olmuş herşey...! Tasarım dediğin bence, birbirini tamamlaması gerekiyor...!

maximus28

Üye
Tepki
0
bence pek uyumlu görünmüyor emine yazı fontları ve resim ve parfum olsun yazılan yazı ne anlatmaya çalıştığıda pek bişey farkettirmiyor etkiliyeci bir tarafı yok çok basit bir çalışma bence daha hayal gücünü geliştirmelisin renk ve font uyumu ve ürünü öne sürecek bişeyler yapmak gerekir bu işte yeni sayılırım ama bu işte en başta tasarım çok önemli çizimden çok

xblack

Üye
Tepki
34
Eminecik düşüncen güzel aslında ben beğendim. Ama resim daha etkileyici bir resim olabilirdi. Yazıyı Magenta yaparak sanırım bayan parfümü olduğu vurgulamak istedin ama genel bakıldığında boğulmuş gibi bir hava uyandırıyor. Magentayı beyaz ile geçişili kullansadın biraz daha çarpıcı olabilirdi. Bir tane de hafif Floaral çiçek kullanabilirdin.

Tepki
1
teknik olarak güzel bir çalışma olmuş. Ama küçük hatalarda yok değil tabiki parfüm şişesinin sonradan eklenti olduğu çok belli oluyor ve göze hitap etmiyor yazı rengi ise gözü yoruyor daha farklı bir renkte deneyebilirsin...ellerine sağlık bunu yapabilmekte yeteneğinin olduğunun bir göstergesidir...başarılar...

Tepki
100
tasarım aşamasında olan bir çalışma.
tabiiki son şekli değil.
ama çalışmak zorunda olduğumuz dar bir çerçeve olunca bu çıktı ortaya.
müşteri gelir biz yorumladık olsun der ve gider.
hadi buyrun çalışın.

tabii sizin değerlendirmeleriniz bu aşamada çok önemli.
teşekkürler yorumlarınız için.

sero60

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
müşteriyi doğru yöne kanalize etmekte sanırım biz grafikerlerin görevi değil mi?

Yukarı Alt