Afiş Çalışması

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@suleymankoklu

Yağdanlıkta ne yazıkki etiket yok. Göründüğü gibi sadece oyma yunda yazısı işlenmiş üzerine.. Yorumun için teşekkürler.

Tepki
1
Çalışma gayet sade ve anlaşılır olmuş. sadece küçük birkaç noktaya değinmek istedim.

Birincisi zemin rengi ürün rengi ile fazla yakın diye düşünüyorum, olmazsa olmaz değil tabiki bu birde zemin renginde köşelerde birkaç brush ile estetik bir görünüm sağlanabilrdi diye düşünüyorum.

İkincisi ise yansıma. Yansıma olması için bir düzlem gerekiyor ama çalışmada ne düzlem ne de düzlem çizgisi olmadığından yansıma yerde değil de havada asılı durmuş etkisi yapmış.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Serkan emeğine sağlık, bence renkler de, görsellerde, gölgelendirmede güzel olmuş... Fakat ben olsaydım, Sloganı daha küçük, daha aşağıda ve Helvetica gibi düz bir karakterden yapardım... Birde sanki görseller az bişi küçülmek istiyo gibi :)

Ellerine sağlık..

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Çok eski bir çalışmadır bu. 3 senesi var rahat. Firma şuanda kapattı zaten ;) Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla..

Osman Ozer

Üye
Tepki
2
serkan kardesim
Senin zevkli birisi oldugunu dusunuyorum. O neden le calisman gayet guzel olmus? Bende nacizane bi etiket calismasi yapmistim. Onu koymak istiyorum. Musaadenle tabiiki..Belki isine yarar diye dusunuyorum

Osman Ozer

Yukarı Alt