AFİŞ & WALLPAPER Çalışmalarım

Tepki
10

Not: Daha önceki çalışmalarımı değişik forumlarda Besnili ve Biyolog nicki ile yayımladım (Bazı çalışmalarım daha önce burada da yayımlanmıştı)... Burada İsim mecburiyeti ile yeniden üyelik tazelendiği için İsim ile tekrar üye oldum... Eski ve yeni çalışmalarımı burada sizlerle paylaşacağım... İddalı değilim sadece amatörce Photoshop vb. ile kendimi geliştirmeye çalışıyorum... İmzamı bundan böyle sadece BESNİLİ olarak ekleyeceğim... (Photoshop & Xara 3D6 vb çalışmalarım)...Buraya eklediğim KURTLAR VADİSİ çalışmalarım Kurtlar Vadisi resmi forum sitesinde ilgili bölüme de eklenmiş çalışmalarımdır.. Yenilerini de hem buraya hem bahsi geçen yere eklenecektir...

-----------------------------------------------

[/

Tepki
10
Arkadaşlar oturup bir kereden yapmadım bunları... En az 1 yıllık çalışmalardan sadece bazıları... Yüzlerce bayrak gif çalışması ve başkaca gif çalışmaları var.. Başta da dediğim gibi amatör bir Photoshop sever olarak kendimce bir şeyler yapıyorum... Çok sayıda yine şiir-wallpaper çalışmam da var... Zaman içerisinde ekleyeceğim... Kolay açılsın diye hepsini 6-7'li şekilde eklemiştim Abdullah Şahin kardeş flood olduğu için hepsini tek mesajda toplamış...Teşekkürler.. İnşaallah dikkat ederim bundan sonra...

Not: "Millet Ruhu" şiiri OSMANLI için yazılmıştır.

Bazı gif çalışmalarım...​

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Sadece gif çalışmalarınız güzel olmuş.

diğerlerinin üzerinde çalışılması gerekiyor..

Tepki
10

Son çalışmalarım.. (Kurtlar Vadisi Resmi Forum sitesine de eklenmiştir)​

Tepki
10

Kurtlar Vadisi resmi forum sitesine de eklenmiştir... (Son resim Photoshopta tv ekranına perspektif yöntemi ile eklenme denemesidir)​

Not: En son mesajdan sonra başka mesaj bir süredir olmadığı için yeni çalışmaları flood yapmak zorunda kaldım..Başka bir başlık açmak da saçma olduğu için...​

Tepki
7
Çalışmalarınızın hepsi de çok güzel olmuş..Şu sallanan gif resimlerini nasıl yaptığınızı paylaşırsanız sevinirim..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Yukarıda kan gövdeyi götürüyor maşallah, diziyi tekrar burda çekmişsiniz :)

Güzel, çalışmalarınızda Başarılar dilerim.

Yukarı Alt