ajanda kapağı tasarımı yapmam lazım. yardım.

Tepki
3
ajanda kapağı tasalamam lazım ama bu konuda oek bilgim yok yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim teşekkürler
(konuyu nerde açacağımı bulamadım burası uygun diye düşündüm eğer yanlışsa yer söleyin veya konuyu taıyın tekrar teşekkürler

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Ajanda kağağını ne şekilde hazırlamak istediğinizi belirtirseniz bende size ona göre yardımcı olayım. Klişeli sıcak baskılımı olacak, serigraf baskılımı? yoksa ofset baskılımı?

Saygılar.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@gokhan_5

Ajanda kapağı tasarlamak için (eğer tasarımcıysanız) bu konuda ek bir bilgiye ihtiyacınız yok... Hayalgücü sınırsınız... Ajanda kapağının üzerine dilediğiniz herşeyi yapabilirsiniz... Yanlız yılı yazmayı unutmayın yeter :) Birşeyler yapın üzerinde konuşalım...

Onun dışında eğer teknik bilgiye ihtiyacınız var ise o zaman Serkan'ında söylediği gibi hangi teknik ile olacağına karar verin, nasıl hazırlayacağınızı anlatalım...

Kolay gelsin...

Tepki
3
serigraf baskılı olacak makina firması için ömerli barıjında filan çalışmış bir firma daha çok yeniyim bu işte

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Sanırım deri veya kumaş olacak kapak. Serigraf baskı el ile (Manuel) yapılacağı için çok renkli bir çalışmadan maliyet açısından kaçınmanızı tavsiye ederim. Tasarım size kalmış tamamiyle. Fakat rengin tramlı değilde %100 olmasına dikkat edin. Filminizi alırken serigrafa göre (Düz emisyon) almayı unutmayınız. Söylenecek fazlada bişey yok.

Saygılar.

Yukarı Alt