Alfa Romeo

Tepki
1
Bu çalışmayı aklımda dergi içine verilen tam sayfa ürün reklamı çalışması gibi canlandırarak çalıştım.Kendimi denemek amaçlıdır.olumlu,olumsuz yorumlarınızı duymak sevindirir beni.teşekkürler

Tepki
100
ilk resimdeki efekti uygulamayınız.
ayrıca ilk resimde çözemedğim bir tatsızlık var.
aracın tekerleri giyor hissi vermiş
araç dışında kalan arkaplanda hereketli izlenimi verirken, araç bu kompozisyon içinde ayrı kalmış gib.
ikinci resim hem fazla hem üzerindeki şekiller abartılı.
belki başka renkte (gri) ve kalınlığını biraz daha incelterek kullanmalısınız.
bunun dışında çalışmaya devam etmenizi öneririm.
saygılar...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Çalışmada üç farklı görsel kullanmak dikkati dağıtabilir.. Özelliklede dergi ilanlarında karışıklığı gördüğünüzde bakmadan geçersiniz... Sade şık ve dikkat çeken bir ilan hazırlamalısınız... Ben olsaydım üstteki görseli kullanırdım... Siyah bir zemine eritip sloganı naif bir biçimde yazar alta logoyu koyardım.. Kullandığınız slogan fontunu kesinlikle değiştirmelisiniz, helvetica bile yapabilirsiniz ama o fontu kullanmayın işi basitleştirmiş...

Biraz daha araştırmanızı tavsiye ederim... Efektlerden mümkün olduğunca uzak durun, hatta işi karışık hale getirecek herşeyden uzak durun... Çalışmalarınızı yaparken, sade, anlaşılır, mesaj veren şık uyumlu tasarımlar yapmayı ilke haline getirin...

Kendinizi geliştireceğinize eminim, Başarılar...

Tepki
1
çok teşekkür ederim arzu hanım.. söylediklerinizi dikkate alıp bundan sonra ki çalışmalarıma yansıtmaya çalışacağım ... saygılar..

Yukarı Alt