Alkol içecek için hazırladığım reklam çalışması

cold

Üye
Tepki
3
Firma,Şirket isimlerinin kullanımı konusunda kurallar olduğunu biliyorum ama çalışma eski olduğu için düzeltmedim, firma adını önemsemeden incelerseniz sevinirim.

Bu çalışma şirket için kullanılmamıştır.Sadece benim teorik çalışmamdır.

Tepki
100
sloganın espirisini anlamaya çalışıyorum da...
rapidden premium almışım gibi oldu sanırım:D
font ve kullanımı hoş gelmedi gözüme.
emeğinize sağlık...

danisman

Consultant
Tepki
30
Merhaba,

Bahsi geçen marka ile çok uzun yıllar çalıştım, EGE Bölgesi ve sahil şeridinde 13 yıl, bu afişi veya çalışmayı nerede ve ne zaman uyguladığınız merak ettim?

Bahsi geçen markanın, Kurumsal Kimliği ile uzaktan veya yakından ilgisi olmayan bir çalışma...

cold

Üye
Tepki
3
@danisman

Çok özür dilerim dipnot eklemeyi unuttum bu çalışma ve diğer çalışmalar kesinlikle şirketlerin kullandığı çalışmalar değil sadece benim teorik olarak yaptığım çalışmalardır.Bu çalışmalarımı yayınlama nedenimde amatör olarak yaptığım bu çalışmaların iyi-kötü noktalarının bu işi bilen insanlar tarafından yorumlanmasıdır.

Örneğin bu yukarıda çalışmamla ilgili olarak ; Renk uyumunun ve font uygulamasının kötü olduğu söylenmiş.Bu tarz yorumlar ve eleştiriler benim için altın değerindedir.
Ayrıca bu ve bu tarz çalışmalarım, bir fikrin yeteneğim kadar işlenmiş halleridir.Eğer bu fikri ileri götürürsek; Aynı şekilde bira yudumlayan modeller kullanılarak güzel bi reklam hazırlanabileceğini düşünüyorum

Saygılar...

danisman

Consultant
Tepki
30
Teşekkür ederim Sayın Cold, en baştan bu açıklamaları yapsaydın, daha iyi olurdu, bir de bu tür çalışmalarında markaları kullanmazsan, daha iyi olur düşüncesindeyim.

Kendin bazı markalar yarat, yaptığın çalışmalar tamamen sana ait olsunlar, böylece daha iyi yönde gelişimler sağlayacağına inanıyorum...

Tekrardan iyi çalışmalar dilerim...

Kolay gelsin...

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
Arka plana Blur vermişsiniz , buna rağmen hala çok önde duruyor,
biraz da flu olması gerekirdi, oppositesini düşürmek iyi olurdu.
Sloganın renkleri ve fontu konusunda ben de Emine Şahin gibi düşünüyorum.
Elinize sağlık.

Tepki
100
@kasvera
burada reklam içerikli bir hareketin olmadığını düşünüyorum.
zaten adı geçen alkollü maddenin de böyle bir reklama ihtiyacı yoktur.

Tepki
25
font kullanımı ve renk uyumu hoş olmamış bunun için bol bol örnekler incelemenizi araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum...

Yukarı Alt