amatör bi çalışmam..

Tepki
6
hoca bastan sona sana aitse soyle soyliym alttaki site adresinde persektif sorunu var yani arabanin ustunde degilmis gibi gorunuyor.resimde biraz sundurulmus sanirim :)

lonsiqir

Üye
Tepki
0
haklısın.ama kursum daha yeni bitti:) daha iyi olmak için çalışıcam.yorumun için saolasın ;)

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Unuttuğun diğer bir detay ise resimdekin insanın gölgesi, Ayrıca kendi site adresinizi çalışmalarınızdan siliniz lütfen, bu tür çalışmaları yayınlamıyoruz. Diğer çalışmalarınızı lütfen reklamsız yayınlayın.

lonsiqir

Üye
Tepki
0
arkadaşım reklam falan yapmıyoruz...resimdeki siteye girmeye çalışırsan giremediğini görüceksn.öyle bi site yokh ki.sadece hep bi web tasarımcı olmak istedim.ondan olsa gerek:D

Tepki
0
Bu arabayı senin çizdiğine inanmıyorum :) Oradaki kadını çizmen olayı falanda yok gibi. Photoshopdan almış, kadını lasso tool ile kesip arabının yanına koymuş olabilirsin diye düşünüyorum :) Umarım yanılıyorumdur.

neyse.

lonsiqir

Üye
Tepki
0
e tabii ki de öyle oldu.ama o kadını o şekilde oturtmakta bişeydir.sıfırdan çizebilen babayiğitlerle tanızmak isterim:D

Tepki
100
ama konu başlığında "amatör bi çalışmam..:eek:daha doğrusu ilk araba yapışım:D"
demişsiniz.
buradan çıkan anlam arabanın tarafınızdan yapıldığını ima etmektir.
dolayısı ile ne resimdeki araç vektöreldir nede tarafınızdan çizilmiştir...
böyle bir çalışmayı yapacak babayiğit tabiiki vardır lakin, kendisine ait olmayan bir çalışmanın altına ben çizdim diyecek babayiğit yoktur.

bunları söylemekten ziyade çalışmanıza yönelik bir eleştiri getirmek isterdim.
çalışmanıza da yorum yapamayacağım diyerek yorumda bulunayım.
saygılar.

lonsiqir

Üye
Tepki
0
decupe yapmak suçsa.photoshop un ne anlamı var.bana göre şu an yapabileceklerim kısıtlı.daha iyi olmak için uğraşıyorum.neden hiç daha iyi olman için şunlar yap fln deme gereğinde bulunmuyorsunuz.(bkz.st_anger_turk teşekkürler) siz herşeyin en iyisini bilirsiniz.(bkz emine_x4saygılar )

Yukarı Alt