ambalaj tasarımı

Tepki
25

yine proje ödevlerimden freehand mx programı ile yapmış olduğum bir çalışmadır tamamiyle vektörel bir çalışmadır ilginize sunulur...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Başarılı bir çalışma. Renk seçimleri konuyu iyi anlatmış. Fakat hiç karton kutuda salça görmemiştim. Genelde bu ambalajlar metal kutulara yapılır. Bence ödevde olsa dikkat etmeniz gereken bir konu.

Elinize sağlık. Başarılar..

Tepki
25
@Serkan Baysal

serkan bey bu çalışmayı hocamız istemişti bıçağını filan hocamız verdi yani bizden istediği şeyde logo ve domates salçası ürünü için ambalaj tasarımı yapmaktı... siz ne yapardınız? sonuçta öğrenmek amaçlı yapıldığı için kimsenin itirazı olmadı...

Tepki
5
Kutuda salça yerine 2 adet konserve kutu içerisinde sunuluyormuş gibi bir kampanya şeklinde sunsa idiniz daha gerçekçi olabilirdi bence... Ayrıca Taşıkları yapmamışsınız.
Bir de domateslerin gölgeleri için zemin degradesini tersine çevirmek yerine, siyah a lens vererek yapsaydınız daha iyi olurdu, sol taraftaki domatesin gölgesi Parlak Kırmızı olmuş... Barkod sarı zeminde okunmuyor olabilir onu da beyaz üstü siyah yapsanız daha iyi olabilir. Ama renk seçimleriniz çok hoş...

Tepki
25
@Burak Güzey

resmi küçük gönderdiğim için belki tam olarak okunmuyo olabilir gayet net çünkü yorumlarınız için teşekkür ederim

Tepki
5
@Dilek Doğrusöz

Okunmamasını boyut olarak demiyorum...
Barkod makinasının barkodu okuması anlamında kullanmıştım...
Barkod kullanırken çok serbest davranamıyoruz ne yazık ki... :D

Yukarı Alt