Anti terör kalesi

Tepki
31
uzun zamandan beri aklımda olan bişeydi doğuda vurulan karakollar
şehit olan askerler bunu nasıl durdurulabilir diye düşünüyodum
ve sanırım buldum biraz hayalvari olsada yapılamıyacak bişey değil
diye düşünüyorum bu konuda sizlerinde fikirlerini bekliyorum
burada kalenin yapabileceklerini sergiledim sizlerden gelen öneriler doğrultusunda son halini ve tam özellikleri yazıp çizecem ve bitmiş halini ASELSAN a göndermeyi düşünüyorum

Tepki
7
fıkır cok guzel sehıtlerımız ıcın bısey yapılamadı belkıde yapılmadı ama ıns. bundan sonrası ıcın sızın gıbı dusunenler uygulamaya gecıp bıseyler yaparlar :':)'(

Tepki
4
Mühendis olacakmışsın da grafiker olmuşsun sen Fatih!...
Güzel bir çalışma yapmışsın bunu Genelkurmay Başkanlığına mail at.
Kolay gelsin

Tepki
31
Bunlar ön çalışma boşvaktimde daha gerçekci bi şekilde çizimlerini ve tüm ayrıntılarını yapacam belkide yaparken daha başaka fikirlerde gelebilir aklıma

Tepki
7
Fatih Bey,çizimleriniz çok ayrıntılı bir şekilde düşünmeyi gerektiren çizimler olmuş açıkcası bunları ne kadar süre içerisinde tamamladınız merak ettim.Hakikaten güzel çalışmalar...

Tepki
31
yorumumuz için teşekürler hatice hanım

her terör olayında bunları nasıl azaltırız diye kafamdan geçip durur en sonki aktütün karakolundan sonra kafamda bişeyler belirmeye başladı karakol olacağına ufak çapta bir kale konsa diye içinde insan olmadan kendini ve etrafını müdafa edebilse diye düşündüm ve ortaya bu çıktı şimdi buna bide lav silahı ekledim çünkü dibine kadar sızıpta bomba yerleştirip patlatmasınlar diye yanına yaklaşılması imkansız olmasını istiyorum

Yukarı Alt