aperatif için yaptığım el ilanı

Tepki
1
ustalarımın yorumları benim için :) yapıcı eleştiriler bekliyorumaperatif.jpg
ön kısım sol taraftaki görsel

Son düzenleme:

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Fiyat kısmı hariç diğer yazılar çok zayıf kalmış, alel acele serpiştirilmiş gibi, renk seçimleride tehlikeli, zemin hep yutmuş yazıları.Biraz daha iri puntolar kullanıp zemin ya da kontur verebilirsiniz. Sanırım ön yüz orası, sandviç görselinin renkleri de feci, kırmızılar turuncular bağırıyor, konum haritası da arkaya taşınsa bence daha mantıklı olur.

Tepki
1
aslında renkler bu kadar kötü değil burada böyle gözüküyor ön taraf ise üç görselin olduğu görsel yorumunuz için teşekkürler ama ben diğer yazılarda kontur kullanmayı sevmiyorum tekrar gibi birşey oluyor başlığı, fotolar ve renkler gayet net ve bukadar cırt değil aslında

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Renkler konusunda Erkal Bey'e tamamen katılıyorum. En dikkat çekici yer olması gereken başlık kısmını beğenmedim, daha doğrusu fontu beğenmedim. Bu font kullanılacaksa bile en azından "Bahar" yazısı gibi harflere açı verilerek daha dinamik daha ilgi çekici hale getirilebilir. Renk olarak Bahar'la aynı rengi kullanarak bir bütün olduğunu vurgulayabilirsiniz. Kenar kontürü çok kalın duruyor bir parça daha ince olabilir. Saatin içindeki yazı neredeyse zeminle aynı renk okunması isteniyorsa siyah denenebilir, "okumasalar da olur" gibi bir düşünceniz varsa bu renk de olabilir. Görseller (Ekmekler) zemin rengine yakın olduğu için dış kısmına Outer Glow uygulamak hem zeminden ayrılmasına hem de daha dikkat çekici olmasına yardımcı olur. Konum haritası bence de arka kısımda olmalı...

Tepki
1
benim hatam yazmamışım konum haritası olan kısım arka zaten belirtmeliydim :) dediklerinizi de uygulayacağım teşekkür ederim

Yukarı Alt