araba kullanırken dikkat edın

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bu olay nerede yaşanmış, nasıl olmuş, neden olmuş, biraz daha bilgi verirsen bizi aydınlatmış olucaksın ceddindeden...!

xblack

Üye
Tepki
34
Araba kullanırken çok dikkat ederim. Ama bazen insan gerçekten canvarlaşıyor. Ben dahi farkına varıyorum. Sonra çok pişman oluyorum. Umarım bir gün daha pişman olmayız. Bu tür kazalara yapacak bir şey yok.

Tepki
59
@exorcims
OLAYIN NASIL OLDUGU NERDE OLDUGU PEK ONEMLI DEGIL BU TUR OLAYLAR VE KAZALAR HER YERDE OLABILIR VE BIZ BU TUR OLAYLAR OLMADAN ONCE TEDBIIRMIZI ALALIM VE YA ORNEGIN Ev de oturuyoruz uyuz magan danın tekı saga sola kırsın sıkıyo naparsınız ıste yapacak bısey yok sadece ınsanların bazıları bılıncsızce davranmaları hem onların hayatını hem baskalrının hayatını etkılıyor o yuzden ne yaparsak yapalım sakına sakın baskalarının hayatını etkıleyecek tehlıkelı davranızlardan vazgecemektı bena slında buraya bır kactanedaha foto eklıycektım magandalar ve bılıncsızce davranan ınsanların baskalarının hayatından ettıgıyle ılgılı sanırım gerek yok buna cunku hayatımız o kadar basıtlestıkı hersey artık elımızn altında
saygılar

Yukarı Alt