ARC Otomasyon | Kurumsal Kimlik Tasarımı

Tepki
6
Son projelerimden ARC Kurumsal kimlik çalışması.
Eleştiri istiyorum :)

user9

Grafiker
Tepki
80
Hasan Bey,

Bir kurumsalda ilk hitap etmesi gereken genel bütünlüktür, siz ziyadesi ile sade bir şekilde bunu vermişsiniz. Elinize sağlık. Tek durup acaba mı dediğim yer antetli kağıtta web adresinden sonra çizginin varlığı oldu :) ve antetli kağıtta, kart vizitte yokken, zarfın en altında geçen mavi şerit olması bütünlüğe bir nebze zarar veriyor. ama dediğim gibi ilk bakıştaki bütünlüğü yakalamışsınız ve sadelik, bundan ödün vermemişsiniz, tebrikler.

Tekrar emeğinize ve elinize sağlık, çalışmalarınızın devamını dilerim.

Tepki
6
Hümeyra hanım değerli yorumunuz ve eleştirinizden dolayı teşekkür ederim.

Evet zarftaki şerit benimde hoşnut olduğum birşey değil ama müşteri bunu istedi bende üstelemedim.
Antetli kağıttada web sitesinin solundaki çizgi yükseklik fazla olduğu için bağlantının kopmaması açısından devamı simgeleyen bir çizgiydi.Bilmiyorum ne kadar gerekli yada mantıklı ama :))

user9

Grafiker
Tepki
80
Ve bir müşteri kazası daha :) geçmiş olsun efendim :) web adresine dair eleştirimi yaparken, düşünmedim değil, zira web adresi öyle bir şeydir ki yeri gelir uzun uzun düşündürür acaba şuraya mı koysam burada mı olsa diye :) neyse bu da böyle olsun diyelim artık :) elinize sağlık tekrar.

Yukarı Alt