arkadaslar accuratede yapmıs oldugum desenlerden bır kaçı

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@gökcemsin

Lütfen forum kurralarına uyalım. Site içerisinde iletişim adresleri vermek yasaktır.

Bilgilerinizi soru ve sorunlarınızı burada bizimle paylaşabilirsiniz.

yolcu

Üye
Tepki
0
arkadaşlar bana bu desen programı lazım yardımcı olurmusunuz......teşekkürler

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Site içerisinde PROGRAM İSTEĞİNDE BULUNMAK YASAKTIR...! Lütfen Forum Kurallarına Uyalım...!

Tepki
0
Paylaşım için teşekkür ederim. Fakat dikkat ettim hep resimlerini yayınlıyorsunuz yaptuğınız desenlerin. bence burası bir paylaşım sitesi. yani elimizdekileri paylaşıp daha fazla bilgi ve belgeye ulaşmak için buradayız. Uzun lafın kısası yaptığımız desenleri belli formatlarda burada yayınlarsak daha verimli oluruz diye düşünüyorum. siz ne dersiniz?

Tepki
0
Bu arada ben ev tekstili ile uğraşıyorum. Küçük bir atölyem ve 4 kafalı 60*120 kasnaklı bir nakış makinem var. amatör olarak (kendi ihtiyaçlarımı karşılayabilecek kadar)desen çiziyorum. kullandığım program EOS2 . püf noktalar için profesyonel arkadaşlardan yardım bekliyorum. uzun zamandır EOS2 hakkında yazılar yazılmıyor. aynı zamanda ben bu sitede yayınlanan bilgiler ile programk gayet iyi kullanmaya başladım. Tüm emeği geçen arkadaşlara canıgönülden teşekkür ederim....

Evet haklısın fakat ben burada beğendiğim eserlerinizi resimleyip yeniden çiziyorum. yani tabiri-caiz işe Amerikayı yeniden keşfediyorum. ama dediğim gibi çeşitli formatlarda ( en çok kullanılan DST olmak üzere diger formatlar) yayınlarsak daha yararlı olacağımızı düşünüyorum. tabi takdir sizin. sonuçta eser sahibi sizsiniz...

Tepki
59
@karalale

:D valla adama zorla koy dıyemeyız o tamamamen kısının kendıne kalmıs
zaten ne ıle ılgılı ıstedıgın desnlerde kısıye ozel ıstekte bulunursan vermem dıyecegını pek sanmıyorum ısteyenın bır yuzu kara ıstemıyen zencıymıs:D sende zencı geglsen ıste bakalımı ne olucak sonuc:D
valla benım ısıme yarıyacak ben ısterım sahsen
nıye ugrasıyım kı:D demı

accurate

Üye
Tepki
3
arkadaslar benze ugrasmanız en mantıklısı:D aynını yapmak yerıne bıraz farklısını sunsak fenamı olur :D ben resım olarak koyma taraftarıyım :D armut piş agzıma düş olmaz :D:D:D:D:D:D:D

xblack

Üye
Tepki
34
Bir corel draw kullanıcısı olarak bu tür desenler çizebilirsiniz. Bu konuda hiç bir bilgiye sahip değilim. Sanırım sizin kullandığınız makina print eder gibi gönderiyorsunuz. Yani corel den denedinizmi. Sonra corel tüm vectör tabanlı proramlara kolaylık ile aynı formatta kayıt yapabiliyor. Bu işler biraz el pratikliğine bağlı sanırım. Ama bana göre corel bu işleri görür. Tabii varsayımla konuşuyorum. Ek bilgi vermek amaçlı bir parantez açmak istedim. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Saygılarımla.

Yukarı Alt