Arkadaşlar Yardımınız Lazım Lütfen

keskinasil

Üye
Tepki
0
ben nakış makinalarına desen atmak istiyorum tek tek disketle ugraşmaktansa usb bellekle toptan halletmek istiyorum ama usb bellegi ZSK(NONDOS) formatına çevirmem lazım Accurate 4 formatla dedigimde hata veriyor nasıl yapcam lütfen

Tepki
1
bunu yapabilmen için elindeki usb belleği 1 defalığa mahsus zsk mondos formatına çevirmen gerekir...bunu yapabilmen içinde usb belleğinizi bilgisayara taktıktan sonra accurate proğramını açınız.sol üstte dosya kısmından disket yaz kısmına geliniz.açılan sekmede format kısmına basınız.küçük bir kutucuk açılıcaktır.en üstte usb belleğinizi seçin.örneğin sistem c ise sistem bölümü d ise usb bellek büyük ihitimalle f olmalı.usb yolunu seçtikten sonra,hemen alttta yani format tipi kısmından zsk mandos seçmelisiniz.hacim etiketi dos kalmalı.şayet minik usb flaş takılı ise HDD FORMAT KISMINI işaretlemeyiniz.fakat harici usb hdd format atmak istiyorsanız o kısmı işaretleyin.en son formatla dedikten sonra usb belleğiniz zsk mandos formatına dönmüş olucaktır.ve istediğiniz deseni seçip diskete yazabilirsiniz.disket yazarkende disket sürücüsü usb belleğin yolu demektir.yanlışlıkla tekrar disket seçmeyin.aışkanlık olmuştur diskete yazdırmak :))) disket frmatı dos kalmalı.dosya formatı zsk zsk olarak belirlenmelidir.bunada dikkat ettikten sonra artık gönül rahatlığıyla istediğiniz tüm desenleri zsk mandos formatında alıp makinanıza yükleyebilirsiniz.hepsi bu kadar.umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yukarı Alt