Arkadaslik sitesi tasarim

Tepki
0
Arkadaşlar Merhaba,

Arkadaşlık sitesi yaratmayı istiyorum. Benim web tasarım hakkında basit bilgilerim var ve HTML üzerinden site yaratmasını becerebiliyorum. Fakat bu proje için daha tecrübeli bir tasarımcıya ihtiyacım var. Arkadaşlık sitesi yapmış veya yapmayı bilen tasarımcılar benimle iletişime geçmenizi istiyorum. Cevap verirken lütfen yaptığınız iş ve tecrübelerinizden bahsetmenizi rica ediyorum.

Yaratılmasını istediğim bu arkadaşlık sitesinde, ziyaretçilerin profil yaratma, güncelleme, fotoğraf/video ekleme, diğer üyeleri arama yapma - gibi özelliklerin olması şarttır. Ciddi, profesyonel ve bu projeyi yapma kabiliyeti olan kişilerden mesajları bekliyorum.

Benimle email ile temasa geçebilirsiniz - adresim - adguru80@yahoo.com

İlginiz için teşekkürler

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
Projeniz için arkadaş değilde arkadaşlar olursa daha sağlıklı olacaktır. Artık kimse tasarım ve yazılım sürecini tek başına yönetmemektedir. Yönetebildiğine inanıp size teklif verecekler için yorum yapmaya bile gerek yok sanırım.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Emre beyin dediği gibi projenin tamamını bir kişi yaptığında çok sağlıklı olmayacaktır.
önce arayüz çalışmasını yaptırmanız doğru olacaktır.

Tepki
0
Arkadasim Olursturmayi deneseydin olurdu yaratma isi Yanliz Allaha mahsus cunku senin yapmak istedin sey var ornekelri sende aynisini yapacaksin....

@sharp900man

yaziyor

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Merhaba,

Arkadaşlık sitesi yaratmayı istiyorum. Benim web tasarım hakkında basit bilgilerim var ve HTML üzerinden site yaratmasını becerebiliyorum. Fakat bu proje için daha tecrübeli bir tasarımcıya ihtiyacım var. Arkadaşlık sitesi yapmış veya yapmayı bilen tasarımcılar benimle iletişime geçmenizi istiyorum. Cevap verirken lütfen yaptığınız iş ve tecrübelerinizden bahsetmenizi rica ediyorum.

Yaratılmasını istediğim bu arkadaşlık sitesinde, ziyaretçilerin profil yaratma, güncelleme, fotoğraf/video ekleme, diğer üyeleri arama yapma - gibi özelliklerin olması şarttır. Ciddi, profesyonel ve bu projeyi yapma kabiliyeti olan kişilerden mesajları bekliyorum.

Benimle email ile temasa geçebilirsiniz - adresim - adguru80@yahoo.com

İlginiz için teşekkürler
Emre beyin dediği gibi projenin tamamını bir kişi yaptığında çok sağlıklı olmayacaktır.
önce arayüz çalışmasını yaptırmanız doğru olacaktır.
burada her hangi bir fiyat belli edimemiş merak ettim maliyet ne kadar ki bu tarz siteler de

Yukarı Alt