aşkıma logo

Tepki
0
Bence bir gül birde bülbül yapsan gül,Gülay sende bülbül olsan daha iyi olur :) komik gelebilir ama orjin bi fikir bence :) Bülbül ile gül hikayesini anlatmaya gerek yok herhalde :D

hellkeys

Üye
Tepki
0
çok teşekür ederim ben bunu msnde atatar değil sevgilime kitap tarzı bi hedeiye hazırlıyorum orda kulanıcam yazıları sildim bencede oturmnuyo

çalışınca bi de fikirler birleşince çok daha güzel şeylerin ortaya çıkabildiğini şimdi çok daha iyi anladım ilk logo ile bunun arasında dünya fark var dimi yardım oldunuz için hepinize teşekkür ederim

Tepki
100
sayın hellkeys öncelikle mesajlarınızda flood yapmamaya özen gösteriniz.
bu çalışmaya aslında logo demesek daha uygun olmaz mı?
logonun amaç ve gayesine ters olur bence.
bu sizin için özel bir çalışma, avatar yada aşkınıza bir simge olabilirde logo olamaz.

son yaptığınız çalışma ise biraz kanlı bir şey olmuş gibi:D ayrıca o eller ne öyle burun karıştırır gibi:D
bence biraz daha üzerinde durmalısınız.
saygılar.

hellkeys

Üye
Tepki
0
bakış açımız faklı bence ter ve göz yaşı ayrıca yüzünü okşuyo kız elinin o kısıma kayması normal ama dimi logo konusuda doğru bu haliyle yazlar çıkınca amblem oluyor ama bi kafe yada parfümün adını yazarsakta çokta güzel bir logo olur bence

Tepki
5
Akmaları kaldırın bence de, ilk çalışmaya nazaran bu çok daha iyi... Sevdiğiniz insanı niçin terletesiniz ya da ağlatasınız ki?

Yukarı Alt