Atık pil kampanya afiş çalışmam

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Beğendim, renkler ve yerleşim güzel. "sınıfı" nı yukarıya alırsak akış bozulmamış olur. Keşke bu tür sosyal kampanyalar çok çok yapılsa.

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
Hakan'a katılıyorum,
sınıf ibaresi yukarıda olmalı bütünlük bakımından...
gerisi amacına uygun başarılı.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Renkler, yerleşim güzel ama beğenmediğim noktalar var. Buz pateni altında "yapmaya var mısın?" yazısının fontu okunaklı değil (bence pek estetik de değil) başka bir font kullanılabilir diye düşünüyorum. Çevre Koruma... yazısının üzerine gelecek bir logosu yoksa orada o kadar yer kaplamasının bir faydası yok diye düşünüyorum Buz Pateni... yazısının altına yazılabilir ve yazı genişletilebilir. "Buz pateni yapmak" eylemine göre kullanılan imaj hatalı, paten yapmak yerine paten reklamı yapılıyormuş havası veriyor. Paten yapmak diyince aklıma dururken ayaklar hafif eğik havada buz parçalarının uçuştuğu bir görsel geliyor. Sınıf yazısı hakkında arkadaşlara katılıyorum ve yazıların geldiği zeminin kenarları biraz yumuşatılırsa daha görsel duracağını düşünüyorum...

Tepki
24
@ZxxxE

yorum için teşekkürler. "yapmaya var mısın?" yazısı için çıktısını aldığımda okunma sorunu olmadığını gördüm. belki de farklı font denemeliydim. şu an emin değilim :) Çevre korumanın üzerinde kurum logosu mevcut... (Paten yapmak diyince aklıma dururken ayaklar hafif eğik havada buz parçalarının uçuştuğu bir görsel geliyor.) senin fikrinde güzel ancak bu sefer bende de buz pateni yarışması varmış gibi hissedilir diye düşünüyorum...

sınıf yazısın da haklısın düzelttim... tekrar teşekkürler...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
@Ömer Hüseyinoğlu
Bu söylediğin hiç aklıma gelmemişti ve düşününce haklısın, sanırım biraz acele yazdım. Açıklama için teşekkürler, kolay gelsin ...

Yukarı Alt