Atik yağ afiş çalişmam

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
İyi bir uygulama, dünyamız için bişeyler yapmaları ne güzel bişey...

Bana göre zor bir çalışma ama,
''K'' harfini kaldırmıycaktın ordan be srknweb.

Tepki
6
DÖ ME olarak okudum ben, olayı anlamam 5-6 sn kadar sürdü malesef.
Ki bunu 40 yaşında biri durakta bilboard da gördüğünde nasıl anlasın ya da nasıl ilgisini çeksin ?
Gereksiz espirilerden kaçınmalısın.Font kullanımında da biraz sadelik iyi olacaktır.

Tepki
9
Bencede k harfi anlaşılmıyor.Bir fikir olarak tava biraz açılı olarak yan durup sap kısmından degilde yan tarafından yağ dökülebilir.Tabi k harfinin anlaşılır olmasıda gerekli bence,kolay gelsin

Tepki
0
Tasarım olarak baktığımızda göze hoş gözüküyor fakat arkadaşlarında söylediği gibi K harfi yerinde kalsa daha anlaşılır olurdu. Birde tavadan yağ tamlama meselesi daha gerçekci uygulanabilirdi. Yada hiç tava v.s konulmadan daha iyi bir çalışma elde edilebilirdi. Emeğine sağlık.

Emre Şerim

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
14
düşünce güzel, ellerinize ve fikrinize sağlık. K harfini sarı yağ ile bütünleştirip, diğer harflerdeki kan görünümündeki damlaları temizlersen daha güzel olacaktır. "her 5 litre" ile başlayan yandaki yazıyı da mesajı veren başlık olduğu için daha belirgin ve "Türkçe" yazarsanız tasarımın tadından yenmez ve bizlere yağı dökmememizi asla unutturmaz.

Yukarı Alt