Autoshow 2012'ye gidemeyenler için..

nuriQocca

Üye
Tepki
5
Bende eksik kalmayayım bir iki tane ekleyeyim ; (cep telefonu çekimleridir)

Yeni fotoğraflar;

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Teşekkürler konuya katkınız için :) Çok güzel kareler.. O son fotoğraftaki aracı ben görmedim :( ...

Cengiz Duhan

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
23
evet ordaki satış elemanıyla konuştum
Türk yapımı marka ismi onuk - model ismi "sazan" fabrikası tuzladaymış el yapımı bir araç şuan yılda 40-50 adet üretilebiliyormuş, motoru fransızmış böyle olunca vücut Türk kalp fransız oluyor, bu durumda malesef içimize sinmiyor, motor üretmek çok önemli ve çok kolay değil ancak bizde bu kalp var birgün ortaya çıkacak umutla bekliyoruz,,
(bu arada bmw nin konsept aracı kimsenin ilgisini çekmedimi yaa, ben onu daha önce internette görmüştüm hayran oldum gidip canlı göreyim dedim gerçekten müthiş bi araç hemen paylaşayım bari.
Bu arada fuarın yıldızı sarı bugattiydi etrafı bian bile boş kalmadı ben hafta içi gitmeme rağmen)

@Aslı SAYILIR

nuriQocca

Üye
Tepki
5
@Aslı SAYILIR

Rica ederim.. Araç NİSSAN juke.. Benimde görmediklerim olmuş fuar alanı iki taraflı olduğundan bir tarafı incelerken diğer tarafı unutmuşuz sanırım.. Aracın dış kaplaması nissan'ın facebook takipçilerinin profil fotoğraflarından oluşuyor..

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Evet fuar geniş bir alana yayılmıştı. Yanlış saymadıysam 11 adet salon vardı :) Bir dahaki sefere daha dikkatli gezeceğim :)

nuriQocca

Üye
Tepki
5
@Aslı SAYILIR

Evet aynen 11 salon vardı TÜYAP ta ilk kez yapıldı biraz mekan sıkıntısı olan bir yer kapalı alan bazında biraz da sıkışıktı bu nedenle havalandırma sıkıntısı da vardı.. İnşallah grafikerler.org olarak gideriz bir daha ki ne :grafikerler:

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@nuriQocca

Fena fikir değil :) Evet bu hafta sonu da kitap fuarı var.. Asla kaçırmayacağım bir fuardır. Teknik kitaplardaki indirimlerden bahsederim gittikten sonra :)

Yukarı Alt