Avrupa yakasında oturan yardımcı grafiker aranıyor.

Tepki
0
Merhaba,

Avrupa yakasında oturan yardımcı grafiker aranıyor, ilgilenenler cv lerini mesaj atabilirler.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Ecem Deniz

Sn. Ecem Deniz, PM ile özelden mesajınızı gönderebilirsiniz.

Tepki
0
Merhaba,
Grafikerler sitesinde yayınlanan "yardımcı grafiker" ilanınız için cv gönderiyorum. Grafikerlikte 3 yıllık tecrübem var. Yayıncılık alanında daha çok hazır formlar üzerinde çalıştım. Şimdi ise daha etkileşimli bir ortamda daha etkin çalışmak istiyorum. İyi çalışmalar...

Nuray Gönülşen

E-posta: nrygnlsn@gmail.com

Cep telefonu: 0537 575 82 39

İkamet: İstanbul

D.T.Y: 14.04.1974 İzmir

İş deneyimi: Şubat Basım Yayıncılık

Grafik Tasarım, internet yayıncılığı

Yazılım: Mac ve PC platformunda

Adobe Photoshop

QuarkXpress

İndesign

Bilgi: 2005-2008 yıllarında çalıştığım yayınevinin dergi-gazete-broşür-afis-el ilanları gibi yayınlarını baskıya hazır hale getirdim. Çalışmalarımı Mac platformunda Adobe Photoshop ve indesign mizanpaj programlarıyla yaptım.

sukru

Üye
Tepki
0
iyi günler ben esenyurtta oturuyorum 4 aydır grafikerlik kursuna gidiyorum photoshop freehand ve coreli iyi derecede kullanıyorum iş tecrübesi kazanmak ve mesleğimde uzmanlaşmak için staj ağırlıklı bir iş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Tepki
0
Merhabalar,

Firmamız kurumsal firmalara reklam hizmeti vermektedir. Dijital baskı, organizasyon vs.
Uygun olmadığını düşündüğüm için firma ismi açıklamak istemiyorum.
Hali hazırda olan grafikerimizin yanına yardımcı grafiker arıyoruz
Mesai saati esnektir tüm reklam firmaları gibi.

Cv'nizi murat_fakili@hotmail.com adresine yollarsanız daha erken görebilirim.

selin1989

Üye
Tepki
0
Merhaba ben selin. Size cv'mi yolladım ve avrupa yakasında otturuyorum. İsterseniz yaptığım işlerden örnekler de gönderebilirim. Bir de iş yerinizin tam olarak hangi smtte olduğunu yazarsanız sevinirim.

Yukarı Alt