Bakırköy'deki ajansımıza tasarımcı grafiker arıyoruz

Durum
Konu kapatılmıştır.

iris

Üye
Tepki
0
Bakırköy'deki ajansımıza freelance çalışacak; kitap, dergi tasarımı ve ajans işlerinde deneyimli, yaratıcı, tasarımcı grafiker arıyoruz.

Tel: 0212 572 70 12 GSM: 0532 511 93 55

E-Posta: dilekdilber@gmail.com editor@bakirkoylife.net

volkarzma

Üye
Tepki
0
VOLKAN DAĞLI
İSTANBUL​
vlkngrfk@hotmail.com
0554 415 31 35 – 0544 328 66 99
K.çekmece / Sefaköy
T.C.:62512254838

KİŞİSEL BİLGİLER
Uyruğu
: T.C

Doğum Yeri
: Boyabat/SİNOP

Doğum Tarihi
: 01.01.1989

Medeni Durum
: Bekar

EĞİTİM DURUMU

1995 - 2003
2003 - 2005
: Osman Zeki Üngör İlk Öğretim Okulu
: Şehit Binbaşı Bedir Karabıyık Lisesi – Sosyal bilimler

ASKERLİK DURUMU

• Tecil (2012)

YABANCI DİL

• İngilizce: zayıf

BİLGİSAYAR

• Corel Draw (çok iyi) – Photoshop cs2 cs3-cs4 (çok iyi) Adobe Flash cs4 (zayıf)
  • Macromedia Freehand (orta) Adobe After Effects (zayıf) Adobe Illustrator (zayıf)
  • Microsoft Ofis 97-2003-2007 Excel, Word, PowerPoint, Outlook v.b..

İŞ DENEYİMİ

• Okyanus ajans / Grafik Tasarım ve Müşteri Temsilcisi -2 yıl
  • İstanbul Emlak Dünyası / Grafik Tasarım 15 ay
  • Tomruk Copy Center / Grafik Tasarım 5 ay
  • Avrupa ajans / Grafik Tasarım ve Müşteri Temsilcisi 10 ay

REFERANS: OSMAN KAPLAN – Reklam Sorumlusu
Cüneyt Topal – Grafik Sorumlusu

Çalışmalarınızda başarılar dilerim…
Saygılarımla…

mustafa17

Üye
Tepki
0
BilgeAdam'ın Grafik Web Tasarımcılığı bölümünden. grafikerlikte veya Web tasarımda kendimi geliştirebileceğim iş yerleri ve çalışma arkadaşları arıyorum. sevdigim bir iş dalı temeli aldıgıma inanıyorum ve kendime güveniyorum.Web&Grafik tasarımı ve uygulamaları konusunda temel bilgiye sahibim ,kendimi geliştirmek istiyorum. Wep Tasarımcısı ya da Grafiker olarak çalışmak isterim.
Aldığım programlar: Photoshop , İllustrator , ınDesing ;Dreamweaver , Flash , Fireworks
İlginize teşekkür ederim.

epica

Üye
Tepki
0
arkadaşlar cv nizi ulu orta bu şekilde açmayın sizin kişisel bilgileriniz ve tam anlamıyla secerenizdir yanlış kişilerin eline geçebilir bilhassa işveren mail adresine atın derim ben herkese bol şans.. :)

mustafa17

Üye
Tepki
0
:2009 yılı mezunuyum, henüz yeni mezun olduğumdan iş hayatına biran önce atılmak için oldukça hevesliyim. Grafik tasarım ve Web Tasarım alanında kendimi geliştirmek, hayal gücümü ve becerimi kullanarak ilerlemek istiyorum. Web&Grafik tasarımı ve uygulamaları konusunda temel bilgiye sahibim ,kendimi geliştirmek istiyorum. Bu doğrultuda ilerlemek uğruna ne gerekiyorsa bunu büyük bir gayretle yaparım. Amacım tasarım da alternatif mesajlar iletmek ve görsel farklılık yaratmak. Doğru zamanda, doğru yerlerde, doğru mesajlar, işte bu benim inandığım bir gerçektir.Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. Ayrıca bilgi teknolojileri eğitim merkezinden Web & grafikerlik sertifikası aldım
Çalışmak istediğim alanlar:

· Reklam Ajansı,

· Yerel Gazetelerin Grafik Departmanı

· Web Tasarım Departmanı

· Matbaa Sektöründe Grafik Bölümü

Kullandığı Programlar :

· Photoshop,

· Illustrator,

· Fireworsk;

· Flash, 8

· Dreamweaver.

Durum