ben daha çok acemiyim sizlerin yanında ama begenirsiniz umarım

Tepki
0
inş. begenirsiniz...6 yıldır stilistlik yapıyorum bayan grubunda..desinetörüme kızdıgımda gidip hızlandırılmış bir tura katılarak kaba taslak ögrendim corali..ama bilmedigim çok şey var..inş. onları da sizden öğrencem..bunlar imalatı olanlar..tabi bu son halleri değil..benden sonra desenci toparladı olmayan yerlerini

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
emeğinize sağlık güzel desenler lakin konunun uzmanı olarak nacizane fikrim bu desenler yolun baslangıcı bile degil iyi çalışmalar

Tepki
0
teşekkürler..ama dediğim gibi ben stilistim..desen başlı başına farklı biir iş..sadece kabaca ne istedigimi yapmış oluyorum ben..gerisi sizin gibi uzmanların..ben haddini aşmayanlardanım..hemen hemen 6 ay oldu buna başlıyalı kendi işimden çok zamanım kalmadıgından ilerletme imkanım olmadı..bir kaç gündür burda olmama ragmen sizlerden birşeyler ögrendim...hemen uygulamaya geçmeyi severim..zamanım oldukça sizi takip etcem..kısacası size katılıyorum ben desen konusunda henüz kalemi bırakın kalem ucu bile değilim..ama tabi çabuk örgenen biri olarak kalem ucunu sizlerle olccam;)

Tepki
100
bu desenleri kendiniz yapmışsanız kutlarım.
azimle devam ediniz derim.
sabır bir tasarımcının en büyük silahıdır....

Tepki
0
bu kelebekler fontlardan alınmaydı..tabi kendi kelebeklerimde var..bunun gibi

ama sıfırdan oluşturmak çok büyük bir zaman alıyor..benimde bu işi yaparken çok zamanım olmuyor..çünkü kendi işim zaten yeterince kapsamlı..o yüzden fontlardan yararlanıyorum..yani sizin gibi bir başarı olmak için kendi işimi bırakmam lazım..ben sadece amatörüm...

merve

Üye
Tepki
0
Bende bu desenleri kimler yapar, acaba nasıl yaparlar diye düşünüyordum hep. Artık biliyorum :) Bi grafiker adayı için biraz saçma oldu sanırım ama :) Genelde hazırını kullanırım.
Arkadaşım ellerine sağlık, gayet hoş ve güzel desenler...

rose

Üye
Tepki
0
eğer bunlar işin başında yaptığın çalışmalarsa ileride neler çıkar düşünemiyorum...ellerine sağlık.hepsi çok hoş...

Yukarı Alt