benden bir kampanya afişi daha :)

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Aşağıda kullandığım görseli henüz satın almadığım için rezilasyonu düşüktür...

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
Önceki çalışmaya nazaran daha güzel bi çalışma bence.

Ama burada gördüğüm ilk şey Puzzlle parçaları üzerinde biraz daha çalısmalısın. Birleşim yerlerine dikkat edersen tam uyumlu değil. Birde özellikle üst kısımdaki renkler pek hoş durmamış gibi geldi bana. Tasarım genellikle gri ağırlıkla bence açık turuncu ve uçuk mavi tonlarını kullansak çok dana sevimli bir çalısma olabilir.

Tepki
100
ben puzzle üzerinde bir uyumsuzluk bulamadım ama...
birleşim yerleri gayet uymlu, bence bir sorun yok.
renkler konusunda haklı olabilirsin ama, burada da bu renkler gayet güzel.
sadece lila üzerine düştüü için yanıltıyor olabilir. bence lila rengi biraz daha pastel tonlara çekilebilirdi.

"makel'in kazandıran seçenekleri"nde küçük bir değişiklik yapılabilir.
makelden sonraki texktlerin puntosu biraz daha düşürülebilir. zira makel tam olarak ortaya çıkmamış.
güzel çalışma. elinize sağlık.

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
@Emine Şahin

üzgünüm bence resmi büyütüp bi bakmayı dene, hatta karşılaştırma yapabilmek için hemen bi kırtasiyeden küçük bi puzzle alıp karşılaştırmanı öneririm.
:)

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@aDoBe

Teşekkürederim yorumun için adobe,

Birkaç açıklama yapayım,

Bu çalışma diğer çalışma ile birlikte sunuldu, dikkat ederseniz aynı kampanya, buda sizin diğer yorumunuzda yazdığınız gibi kampanyayı daha teknik anlatan, anahtarların ve sayaçların bulunduğu bir afiş, tabiki bir tanede böyle çalışmıştım. :) Fakat müşteri diğerini beğendi biraz evvel baskıya gönderdim...

Puzzle parçalarında sorun yok, öyle gibi görünsede puzzle yandan kilintelenmeye çalışıldığında aynen böyle bir görüntü çıkar ortaya, üstten aşağıya bastırdığınızda oturur...

Renkler konusundaki önerin için teşekkürederim.. Olabilirdi tabi başka milyonlarca renk daha olabilirdi... :) Denemek gerek...

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
altta kullandığınız imajdaki puzzle ile sizin çizdiğiniz puzzleyi bi karşılaştırmanızı öneririm. Birleşim yerlerinde çekmek istediğim dikkati anlayacaksinizdir umarim...

kolay gelsin.

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
yeşil puzzle dışında gözüme çarpan bir nokta olmadı sanırım yeşil hiç hoş durmamış bence yinede gayet hoş ve güzel bir çalışma olmuş.. başarılar

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
Arkadaşlarlar bunları ben zaten yazdım, tekrar etmeye gerek yok daha güzel olması için bi öneride bulunun alla aşkına. sizin hiç mi fikriniz yok???

Yukarı Alt