bereket pastanesi - araç tasarımı

melekru

Üye
Tepki
0

hayali bir çalışmadır yorumlarınızı bekliyorum

melekru

Üye
Tepki
0
teşekkür ederim eminecik arka görseli biraz küçülttüm daha rahat şimdi.

saygılar

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
İlk gözüme çarpan, pastanın kapı menteşesine gelmesi, böyle kullanırsanız zamanla orası aşınır ve kapı kapandığında kötü bir görünüm alır, Arka tarafta kullandığınız tatlı çok büyük olmuş onu biraz küçültürseniz hem çamurluktan sıçrayacak çamurlarla tabağın kirlenmemesini sağlamış olursunuz, hemde daha rahat görünür... Birde zeminde kullandığınız renk çok güzel bir renk fakat, zemin ürünü öldürmüş... O zaman rengin güzelliğininde bir anlamı kalmıyor tabii değil mi? Zemini biraz geriye atmanızı, softlaştırmanızı öneririm... Onun dışında kullandığınız vectorler falan güzel oturmuş bence...

Gerçi bu kadar yoruma ne gerek vardı değil mi? :) Hayali bir çalışma yapmışsınız.. Belki yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olur diye yazdım... Emeğinize sağlık...

melekru

Üye
Tepki
0
@Arzu Uluırmak

teşekkür ederim önemli bilgiler aktardığınız için. uygulamaya alıyorum hemen
saygılar

erdemcagla

Üye
Tepki
26
Tepki
0
Eger bana sorarsan cok yapmacık olmus sunu bilmelisinki bu tür arac giydirmelerde önemli olan ufak ayrıntılardır müşterilerde ona dikkat eder bu aracın arka kapısı nerden acılıyor veya plakası yokmu demek istedigimi anladın sanırım eger amacın bu aracı müşteriye beyendirip baskıya almaksa bu iş yatarrr :) kalbini kırmak istemiyorum yinede emege saygııı

melekru

Üye
Tepki
0
@teknogencler

ben bu araca göre tasarım yapmıştım. bu da modifiye galiba. boş ve dolu şeklinde iki araç fotografı koymalıydım hata benim.

yorumlar için teker teker teşekkürler

SNSİZ

Üye
Tepki
1
ben bu meslekte yeniyim ama bişey öğrendiysem zemin rengi mor veya buna yakın koyu renkler ürünü boğuyor o yüzden ben bu rankten olduğunca kaçıyorum ama çalışman yinede göze hoş geliyor;)

Yukarı Alt