Bernina Desen Programı-yardım isteği

Tepki
0

bu ufaklığın nakış yapabilmesi için gerekli olan bir program arkadaşlar konuyla alakası olan varsa yardımcı olabilirmi hani tesadüfen elinize desen programı falan geçmiştir makina mükemmel işlemeler yapıyor ama desen sayısı çok az :(

Tepki
0
desen yükleme hakında bilğileri nereden edinelebilirimburada verilen desenlerden indirme şansımız olabilirmi bu sitede bana yardımcı olacak kimse yokmu teşekkürler

Tepki
0
bu makinaya desen yükleme biğilerine ihtiyacım var burada verilen desenlerden yararlanamayızmıbana bu makina ile ilğili bilği veren olurmu desene ihtiyacım var

Tepki
0
program bende var ama paylaşmak yasak sorun mod a verilirse vereyim bu sitedeki desenlerin hepsini işliyorum ben artista v 4 olması lazım bu kesin bir ikincsi de diğer desen programlarından olması lazım ( ben eos 2 yi öneririm sitede var ) artista v4 e desenleri göstermek için de tajima larak kaydetmen lazım format sonu ( .dst ) olacak kolay gelsin

Tepki
0
tajima .dst olarak eosta nakışları kaydet sonra artista v4 üz aç desenleri oradan açık renk ve ksanak düzenlemelerini sıklık ve batış ayarlarını yap sonra a 730 .art olarak kaydet orjinal flash diskine sonra makinaya tak kullan hayırlı işlemeler :)

Yukarı Alt