...Bıdı Bıdı...

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
@Hasan Güner

Öylemi düşünüyorsunuz ? :) Nerden anladınız bunu veya nasıl böyle bir düşünce oluştu sizde..

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
@Şerife ERTAŞ
:) ıııı şey kem küm
hani genelde bayanlar daha çok bıdı bıdı eder ya :) ondan yani

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
@Hasan Güner

Hem bütün kadinlar için geçerli değil ki bu her kadın o kadar bıdı bıdı yapmaz yani hıh :)
Bencede korkun :cool: :D

gezegen

Üye
Tepki
16
Bıdı bıdı... Unutmuşum. İçimden 2-3 kere tekrar ettikten sonra "Akşama kadar bıdı bıdı" türünden bir iki çağrışım sayesinde hatırladım bıdı bıdının anlamını. Ve tabi ki önemini de. Hehe!

Konudan pek de uzak olmayan bir bıdı bıdıyla ben de bir katkı sunayım o halde.

Forumun alt bölümlerinin biri 3D çizim programlarına ayrılmış. Blender'e ayrılmış bir alt bölüm neden yok? Geçenlerde kariyer netin bir ilanına rastladım. İlanda, bilindik-tanıdık 3D çizim programlarının yanında Blender bilen aranıyordu. İş dünyasında açık kaynak programlar bizde de yer etmeye başlıyor demek.

Benzer şekilde grafik ve vektör programları bölümünde, Gimp ve Inkscape için de alt bölümler açılabilir(di) pekala. Açılmamış. Bana da bıdı bıdısını yapmak kalmış.

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
İşveç çakısı arayan iş ilanlarına göz aşinalığıyla takılanlarınız olmuştur.
Bir ilan görmüştüm ki hala unutamam tam bıdı bıdı bıdılık :)

ilan tam bir destan gibiydi başlıyorum :))

- Alanında ilgili üniversiteden mezun ve lisans yapmış (uzman anladık :D)
- Photoshop,FreeHand,Illustrator,CorelDraw,AutoCad programlarını ileri düzeyde bilen.
- 3 Boyutlu tasarımlar hazırlayabilecek.
- Web Tasarım konusunda tecrübeli CSS,XHTML,Javascript,CSS3.0, HTML5 bilen.
- PHP,MySQL ileri seviyede bilen tercih sebebidir. (Ah canım tercih sebebi yazmış bide :D)
- Mobil Uygulama konusunda deneyimli mobil uygulama hazırlayabilecek.
- Afiş,katalog,broşür,eğitim malzemeleri çizimleri,posterler,kurumsak kimlik çalışmaları ve tüm pop tasarımlar vb gibi çalışmalardan anlayan ve bu çalışmaları matbaa işlerini yürütebilecek.
- Hazırladığı çalışmaları sunum şeklinde hazırlayıp sunabilecek.
- Takım çalışmasına yatkın
- Yeni konseptler oluşturabilecek
- Konusunda en az 4 yıl tecrübeli
- Çok iyi derece ingilizce konuşabilen, anlayabilen ve yazabilen. (Bu kadar şeyi bilen adam zaten ilahtır ingilizceyide ana dili gibi bilir :D)
- Erkek adayların askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli (adam bu kadar şeyden sonra askere gidecek vakti bulabildimi bi sordun mu :D)
- Muhasebeden anlayan tercih sebebi (Bu kilit nokta bu ne çözemedim neyin peşinde :D)

- Bide bide sigara kullanmayan (Ben bu kadar şeyle uğraşsam günde 3 paket sigara içerim :D)

hatırladığım bunlar ama kesin bir iki madde daha vardı :D

Ndesign

Üye
Tepki
51
Günaydın BIDIK lar, herkese hayırlı işler, hayırlı kazançlar diliyorum gününüz aydın olsun sağlıcakla ve tebesümle kalın :)

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
Günaydın bıdı bıdıcılarr :D Aslı hanım hayırlı olsun isminiz :) Soul haa yani Ruh musunuz :)

Yukarı Alt