Bilboard Tasarımı

xblack

Üye
Tepki
34
Bu arada üzülerek söylüyecem ama bir çok kurumsal kimlik sayemde değişti :)

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
ben söyleyeceğimi söyledim....

değiştirdiğin kurumlar nedir diye sormuyorum.... bu tarz kurumlar kurumsal kimlik kavramının ne demek olduğunu bilemez, o yuzden de kendince iş yaptığını sanan kişilercede yonetilir ve işini yaptırır....

ben üzülüyorum kendi adıma

çünkü böylesi gereksiz bi tartışmaya girdiğim için...

sana iyi kurumsal değiştirmeceler dostum.....

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
gerek yok... yaptığım işler yorumlanacak işler değil.

burada aşaç; bir işi yapmak ve yorum beklemek değil, olmamalıdır da.....

amaç bilginin artmasına yönelik beyni tasarlamak.....

asıl püf noktası orda.

internetten indirilen bir resimle, alakasız bir sloganla
aceleyle umarsızca verilmiş bir Outher Glow efekti ile iş yapıp

ona yorum beklemek... bu zaten başlı başına bir kaos un başlangıcı.....

bilgi eksikliği ve bilinen bu bilginin de yeter olduğunun farkına varamamak; varılsa bile bunu kabullenememek....

umarım anlamışındır dostum....

bu yazdıklarımı şahsına karşı bir saldırı olarak algılamanı istemem, amacım bilgilerinizi artımanız için size ışık tutmaya çalışmak.

xblack

Üye
Tepki
34
Kusura bakma ama çalışmalarını görmeden sana bir şey diyemiyecem. Çok ağzı laf yapanlar var ama pek bişey yapamıyorlar. 15 yıllık bilgi birikimim bana yeterli dostum. Sen resimden anladığını yorumunda anllatın ama ters anlamışsın. Umarım tasarımlarında bu tarz ters değildir. Sen yinede bu firmanın kurumsal kimliğini incele ve bilborda uygunmu bir göz geçir derim. Hatta kartvizitini bir hatırla derim.

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
sana yollim istersen bana gelen dosyalarını....

rahat ol bende en az senın kadar eskiyim bu meslekte. ne dediğimi ve yaptığımı bilirim yani. sen sadece yaptıklarınla benim yazdıklarımı bi örtüştürmeye çalış, gerisi zaten iplik söküğü gibi gelir...

:))

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
resmi web sitelerini inceledim her sayfasında ayrı bir tasarım var. logonun yazı karakterleri bile farklı. Sanırım bu firmanın yetkilileri kurumsal kimliğe önem vermiyorlar. vermiş olsaydı en azında dünyaya açılan web siteleri bu halde olmazdı diye düşünüyorum.

Yukarı Alt