Bilgisayara resim kaydetmede sorun...

Tepki
5
Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim bir konuda yardıma ihtiyacım var ilgilenirseniz çok mutlu olurum. Bilgisayarıma hiçbir resim dosyasını kaydedemiyorum hangi siteden olursa olsun "dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda" şeklinde bir hata veriyor. Aynı şekilde program veya bir herhangi bir dosya da indirmiyor hata veriyor. Bunun nedeni ne olabilir ve nasıl çözebilirim bilen var mı? İyi akşamlar herkese.

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
öncelikle hep mi böyleydi yeni mi oluştu?bu aralar yeni bir program yükledinizmi? nasıl kaydetmeye çalışıyorsunuz yazabilirmisiniz; bir ikincisi arkadaşlarınızın face'de paylaştığı resimleri açabiliyormusunuz kaydedebiliyormusunuz? bir çakışma sözkonusu olabilir bilgisayarı yeniden başlatsanız düzelebilir

Son düzenleme:
Tepki
5
resim kaydetme sorunu bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. diğer sorunda da hayır hep yoktu son zamanlarda son 1-2 aydır var. Mecburen birşey yükleyemiyorum. Aslında yüklemede sorun yok ama çalıştırma ve kurmada var diyebilirim...

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
TeamViewer kullanıyormusunuz ? Windows'un hangi versiyonunu kullanıyorsunuz ?çalıştırma ve kurmada nasıl bir hata veriyor ? hata penceresinin jpeg'ini paylaşabilirmisiniz ? bir de anlık iletişim için corel photoshop sorularını cevapladığım face sayfamı kullanabilirsiniz ;
https://www.facebook.com/core.dra

Yukarı Alt