Bilişim Network Firmasına Tişört tasarımı?

Tepki
0
Selam Arkadaşlar bilisim ve network üzerine bir firmaya tişört tasarımı yapacağım.Sizce nası birşey olmalı daha önce hiç tişört tasarımı yapmamıştım.Yani vectorel mi yoksa psd mi eps mi ne çalışmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum ve bilişim firmasına nası bi tişört tasarımı yapılır onuda pek bilmiyorum.Desinatör yada empirmede çalışan arkadaşlardan yardım istiyorum. acaba nasıl bir tasarım yapmalıyım örnek sunabilecek arkadaşların örneklerini bekliyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

*F.BEKGÖZ*

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
7
Daha önce tasarım yapmadıysan zorlanırsın.Yapacağın tişört tasarımında formatın pek önemi yok ama ben psd formatında yapıyorum ve genelde emprime baskıda kullanılan cdr ve psd'dir artı buradan örnek istemek yerine müşterinin daha önceki çalışmalarını incelemen daha mantıklı olur düşüncesiydeyim.....kolay gelsin....

Alim Gecü

Üye
Tepki
0
Tasarımına başlamadan önce müşterine ilk önce örnekler sunmalısın. Yoksa yaptıkların tamamen çöpe gidebilir örnk. sen kendi kafandakileri yaparsın müşteri onları görünce hiç oralı bile olmayabilir ama sana örnek bilişim ve teknoloji ürünleri yaptıklarını söylemişler. Bu doğrultuda internette bilişim ve teknoloji dalında bir dünya dergi kitap var. Onların kapak sayfalarına bakarak alıntı yapabilirsin. Ve son olarak da belirli bir rengi geçmemelisin. Eps yapmanda fayda vardır, eps yaparsan her yerde sorunsuz açıp kullanabilirler.. daha sonra üzerinde değişiklik yapmanda kolay olur....

Yukarı Alt