bir beşiktaş çalışması

Tepki
0
buda benim çalışmam. profesyonel değilim. tüm eleştirilerinizi düzeltici yorum olarak bekliyorum. desen eos2 de cizildi. eos2 kullanıcıları desen üzerinde istedikleri düzeltmeleri yapabilirler. ayrıca dosyaya DST formatındada kaydettim.umarım beğenir ve kullanırsınız.
tüm üstadlardan yorum bekliyorum.

http://rapidshare.com/files/153117322/BJK.rar.html

Tepki
28
usta deilsen bu çalışma fena deil hatta iyi sayılır makinadan çıkmışını da görmek lazım raif can adlı üye beşiktaş arması istiyordu işleyip gönderirse yada işlenmişiyle alakalı yorum yaparsa nakış hatalarını daha iyi anlardık görüntü olarak iyi acemi kullanıcıya göre iyi

Raif Can

Üye
Tepki
1
elvan usta aslında hemen işlerdim ama malesef makinem arıza yaptı serviste şu an.3 kez elektrik arızası veriyor.

Tepki
0
@Elvan Yıldız

yazdıklarınızı iltifat olarak alacağım. çünkü daha çok yol katetmem gerektiğini düşünüyorum. ve teşekkür ediyorum.

@Raif Can

desen 10,45 x 14,18 cm boyutlarında olup desedeki sıklığı genelde 5 olarak yapmıştım.ayrıca alt tutturma dikişleride ilk rek yani siyahtır. eğer eos2 kullanıyorsan istediğin gbi değişiklik yapabilirsin. umarım işini görür. hiçbirşey yapamazsan bana ne istediğini söyle ben yapar sana yollarım...

Tepki
2
aslında dediğin gibi önünde daha çok yolun var.makineden çıkmışında birleşim yerlerinde boşluklar kalıyor al yürümesini biraz daha sıklaştırıp azda sıklık verirsen bjk ve 1903 ü de düzeltirsen daha güzel çıkacaktır:)eline sağlık

Tepki
0
@Yunus Emre Kale

bu ne hız arkadaş. valla şeref duydum. vurguladığın noktalarda haklısın. bunları kontrol edememiştim. aslında benim bu desende asıl boyutla persfektif çalısması yapmaya çalışmıştım. alt dikiş dediğin gibi aslında renklere uydurulursa daha güzel olur. hatta desen o zaman sıklık derecesı 6 cıvarı yeterlı olacagı kanısındayım. ayrıca vuruş sayısıda bayağı far eder herhalde.
fakat üzerinde durmaya fırsat bulamamıştım. eğer eksikleri düzeltip işini gördüyse mutlu oldum....

Tepki
100
ben işinizin teknik kısmından makinadan anlamam ama ciddi bir problem var ortada. çalışmanızda perspektif problemi yok mu? biraz iyi bakarsanız görürsünüz.
saygılar...

Yukarı Alt