bir deneme daha

U

User

Misafir
arkadasım herseyden önce çalışmanın ne oldugunu bilmek zorundayız bu tasarım tabela galiba. eger tabela ise tabelada dikkat edecegin konuları sana cok kısa bir şekilde izah edeyim. tabela yoldan arabayla yada yay olarak gecen insanların cok rahat bir şekilde okuması için yapılır. koca bir zeminde yazın yetersiz ve gereksiz efek le dolmuş. ve balık hiç sevmedim ac bir insan olarak düşünüyorum kendimi ve llokantanın önünde böle bir balık görsem sahsen yemem. daha estetik resim bul bence kılcıklı bir balıgı ne yapalım dimi? ve tabelada pastel renkler den ziyade ana renkler kulalnırsan cok daha iyi olur ellerine sağlık.

Burax

Üye
Tepki
1
İlk önce Bir Logo'da Efekten kaçınılmalı.. Effektsiz olarak sade bişey yaparsan bide öyle bakalım..

blackpearl

Üye
Tepki
0
estetık bulmadıgımı soylemelıyım...efekler agırlıklı, bunu, da bu tasarım ıcın dogru olmadıgını dusunuyorum
daha farklı, sade ama dıkaat cekıcı en onemlısı cezbedıcı olmalı bana gore.
daha ıyıler olucaktır..

C_a_K_a

Üye
Tepki
0

Hocam Albatros' un Gölgesi İi Olmamıs Vede Yazılara Gölge Veriyorum Die Verdiğin Efekti Çok Abartıyosun EstetikLik KaLmıyo Onlara Birazdaha Dikkat edersen Daha GüzeL ŞeyLer Çıkacak Emeğine SağLık ...

Yukarı Alt