Blackboard tasarımı

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Acele olmasını göz önünde bulundurursak başarılı bir çalışma. Eğer imalata girmediyse imla hataları düzeltilmeli, renk çok soğuk ya daha pastel ama sevimli ya da daha canlı bir renkle değiştirilebilir. Menüde de "Sade Sucuk" olayına takıldım sade sucuk nedir? Böyle bir ifade mi var? Sanki sucuğu çiğ ikram ediyorlarmış gibi bir intiba bırakıyor. Sahanda sucuk olarak yazılsa daha uygun olur...

kmlzkan

Üye
Tepki
16
Türkçe karakter sorunu vardı yazıları Convert edip noktalarını baskıya girmeden yaptım,renk konusunda müşterinin isteği doğrultusunda hareket etmek zorunda kaldım eski tahta rengi istendi, "sade sucuk" olayına gelince klasik bi müşteri ve herbişeyi benden iyi bilenlerden.Ki omletler konusunda,zaten başlığında omlet yazıyor her seferinde "peynirli omlet,mantarlı omlet " şeklinde omleti tekrar etmemeyi de teklif ettim,aldığım cevap bütün grafikerlerin malumu...
Sağolun yorumunuz için.Saygılar...

Son düzenleme:

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Bize gelen müşteiler genelde hayal etme özürlü. Her şeye tamam diyor sonra "bir de mavi zeminde görseydik" " sağdakiyle soldakini yer değiştirseydik" gibi isteklerde bulunuyorlar ben de bu durumda kalan tek ben miyim? diye düşünmeden edemiyordum. Yalnız olmadığını bilmek güzel :) Allah sabır versin, hayırlı işler kardeşim ...

Yukarı Alt