blend tool aracımızla yazı efekti (görsel ders 8)

serseri

Üye
Tepki
6
ders serinizi takip ediyorum, anlatımlarınızda derslerinizde çok güzeller. teşekkür ederim.

xblack

Üye
Tepki
34
Bir iki eksikliğini gördüm. Yazılara obejelere çerçeve dönerken senin yaptığın gibi Outile Pen menüsünde scale with image seçmeliyiz. Nedeni bu yazıyı ufalttığmız zaman yada büyüttüğümüz zaman çerveve kalınlıkları verilen değerde kalacağından görünmü bozulacaktır. İşlemin kısa sürmesi için nesneyi olduğu yerde oynatmadan kopyalamak için + (artı tuşuna) basmak yeterlidir. + (artı) tuşuna basılan sayı kadar kopya verecektir. Çerçevelerin renklerini değiştirmek için renk paletindeki renklerin üzerine farenin sağ tuşuna basarak renkleri çok kısa zamanda değiştire biliriz.

Dersiniz için teşekkür ederim. Yanlış anlamamanız dileğiyle bir iki eklenti yaptım. Eline emeğine sağlık.

Tepki
100
xblack arkadaşım yanlış anlayacak bir konu yok. aksine bundan mutluluk duyarım.
bu temel derslerde anlaşılacak husus programın detaylarını ve araçların kullanımını kavramaktır.
zaten mantığını kavradığınızda olay bitmiştir. her zaman söylediğim gibi derslerde kısa yol tuşlarına ve kolaylıklara pek yer vermemeya çalışıyorum. bu daha sonraki aşamlarda......

derslerde katkılarınızı her zaman bekleriz. saygılarımla..

Tepki
0
ellerine saglık cok ii calısma olmus..
artı tusunu kullanarak yaparsanız en azından daha raat olcaksınızzz

ERGENC

Üye
Tepki
0
`hey blend tool nelere kadirsin:) paylaşim ve ders için çok tşklr

Yukarı Alt