Boğazda Türk Geceleri / Sedat Gül

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Tasarım, renkler, sunum olarak beğendiğim bir çalışma fakat yazılar size mi ait? O şekilde mi istediler bilemiyorum ama yazılarda anlam karışıklığı var Klasik Türk Sanat Müziği Yemeği nedir? Müzik eşliğinde yenen yemek bu şekilde mi ifade edilir? Uluslararası Şarkıcı nedir, kimdir? Grup mu, solo mu? Amatör mü, profestonel mi? belli değil, anlaşılabilir değil. Gizemli olup da çekici bir hal içinde değil. Boğazda derken Ğ'nin inceltme işareti eksik ... Elinize sağlık ...

b3krkdk

Üye
Tepki
91
TÜRK gecesinde TÜRK konsepti belki biraz ön plana çıkarılabilirdi... Belki TÜRK kelimesindeki Ü harfinden işte hilal-yıldız (çok kullanıldığı için söylüyorum) ile biraz ön plana çıkarılabilirdi... Bunun dışında güzel bir çalışma, ellerinize sağlık.

Ve Zxxxe'nin yorumuna katılıyorum...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
yorum ve düşünceleriniz için teşekkürler, sorunlarınıza aşağıda yanıt verdim, iyi çalışmalar dilerim...

ZxxxE içerik bilgileri müşterinin verdiği bilgilere göre yazıları yazılmıştır.
b3krkdk Türk kelimesinde hilal ve yıldız yapılsaydı çok abartı olurdur, city logosunda yeteri kadar yıldız vardı zaten :)

b3krkdk

Üye
Tepki
91
@Sedat Gül

Yıldız bolluğu konusunda haklısınız fakat benim asıl söylemek istediğim TÜRK konseptini biraz daha öne çıkarmaktı. Ü harfiyle ilgili sadece çokkkk basit bir öneriydi...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
İçeriği müşteri verdi tamam da işi olduğu gibi imla hatalarıyla mı bastınız? Misal BO"G"AZDA ne demek? Metinleri hiç kontrol etmediniz mi?
Üzerindekileri okudum da (daha birçok hata mevcut) yanlış anlamayın bu iş bu hatalarla basıldıysa direkt giyotine gider.
Afedersiniz ama ben sizi çözemedim gitti.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
pardon sizi çözmedim demek ne demek ? kimse kimseyi çözmek zorunda değil, üslubunuza dikkat ediniz

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Düşünmeniz gereken tek bir soru var:

Bu forumda yorum bekleyen belki yüzlerce çalışma varken acaba bu yorum neden sizin çalışmanızın altına yapıldı...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
sizde şunu düşünün; uslubum yanlış olabilir mi acaba ?

Yukarı Alt