Broşür (2 kırımlı)

Wish

Üye
Tepki
4
Bi arkadaşıma okul ödevi için hazırladığım broşür.Çokta üstüne durmadım.ama gened fikirlerinizi almak istedim.

Wish

Üye
Tepki
4
@satrol__

üzerindeki çizimler derken?...
Eğer zemindeki ev resmini diyorsan.Onu broşürün içndeki MUDANYA Tahir Paşa Konağını photoshopta efektler ile yaptım ve alt zeminde kullandım.
Diğer şekilleri ise yazı karakterlerinde çıkan şekilden birini kopyaladım ve kullanacağım şekilde uyguladım...

Tepki
1
Okunabilirlik açısından transparan efeklerinin beyaz oranı biraz daha fazla olursa çok daha okunaklı olacağını düşünüyorum ......

Çalışma genel anlamda çok hoş ve estetik .... İyi çalışmalar dilerim ...

Wish

Üye
Tepki
4
Teşekkür ederim arkadaşlar.
designerbynakkas
baskıya vermeden once transparanları birazdaha arttırmıştım.Bende cok şeffaf kaldıgını düşünüyordum.
Bunu farketmen hoşuma gitti tekrar teşekkürler.

Tepki
5
Sade, estetik ve hoş...
Renk seçimleri iyi, zemin seçimi iyi...
Sadece taransparan yüzeylerin içinde kalan kısımlar daki pencerelerin Radiuslarını, dış çervelerdeki gibi yapsaydın (köşenin altına köşe rad. altına rad. gelecek şekilde) daha hoş olurdu sanki...
Ayrıca "Hazırlayanlar" bölümündeki çerçeveyi de kırıma kadar uzatmayıp, resim çerçeveleri gibi yapsaydın, daha uyumlu olurdu sanki...(Şimdi uyumsuz manasında söylemiyorum)... :D
Keep up the good work...

Wish

Üye
Tepki
4
yok yoookkk sen uyumsuz demek istiyorsunnn... :D
Yorum yaptıgın için cok teşekkür ederim arkadaşım .
Evet sen söleyince bende farkına vardımki hazırlayanlar bölümünü okadar uzun kırıma kadar tutmaya bilirdim.
Açıklamaların için Çok teşekkür ederim.

Yukarı Alt