Broşür Çalışması Yorumlarınızı bekliyorum

Tepki
0
Merhaba; aşağıdaki çalışmalar ön tastlaklardır. Müşterinin onayı alındı bize gerkli bilgileri verecek ona göre son halinide buraya yerleştirim...

Not: Çalışma PhotShop ile yapılmıştır...

Dış Kapak

İç Kapak

Sayfa 3

sayfa 4-5

Sayfa 6

Tepki
100
dış kapakta logoyu ikikere kullanmışsınız.
ayrıca kullandığınız logo yansıması uygun düşmemiş.
diğer çalışmalarda da arka fon resimlerini çok fluu yapmışsınız.

Tepki
5
5. Sayfadaki yoğurtları sayfaya ortalayın bence, 6. sayfada alt kısımda kaşarların açık halini kullanmışınız, diğer sayfalarda öyle bir kullanım yok, bence o fotoğrafı o şekilde kullanmayın. Birde zemin rengini beyaz olarak seçmişiniz ürünlerin kapları da beyaz, ürünü öne çıkarıcı farklı bir zemin rengi seçseniz daha iyi olur bence...

Tepki
0
@Emine Şahin

Dışkapakta logonun iki kere kullanılmasının nedeni ön ve arka olarak çalışıldı. Yani logonun biri önde diğeri arkada kalıyor. Logonun denk düşmemesini düzelteceğim; fonları biraz daha netleştiririm.

@Burak Güzey

5. sayfanın ortalı olması gerkiyor (Kesim payları dahilinde) ama tekrar kontrol ederim. 6. sayfa konusunda haklısınız ama biraz olanaksızlıktan kaynaklandı. Resim çekecek oratam yok bu iş için; bu olay durumu yeniden değerlendirmemmi gererktirece :) . Zemin rengi benim tercihim deil müşteri tercihi.

İlginiz ve yorumlarınız için teşekkürler...

Tepki
31
dış kapakta arka sayfada logoda aşağı doğru gölgeye gerek yok
dış kapakta zemin koyu olursa daha canlı bir görüntü olur
yayla resmi üste yukardaki ot resimleri altta olsa yaylanın üst ksımınada bir gökyüzü yerleştirebilirsiniz son halini görmek isteriz

kolay gelsin

Tepki
0
@Fatih Coşkun

Arka kapak ile oynamak müşteri için nasıl olacak bimiyorum ama fikriniz hoşuma gitti. Bu durumda arka ve ön kapağın tümden değişmesi sanırım daha hoş olacak. Aşağı doğru gölgenin akıbetini müşterinin vereceği bilgiler belirleyecek sanırım ( Ki var olan dengesizlikte düşünülürse ). Bunun dışında 4. ve 5. sayfalara resim eklenecek ve 6. sayfadakide değişecek. Son halini sizlere iletirim. ilginiz için teşekkürler....

Tepki
0
emeğe saygı duyarım ellerine sağlık ama bence biraz daha dikkat çekici şwylwr yapman lazım yani eline alıp bakan insan ona bakarken sayfaları açıp açıp geçmesin dikkatini çeksin ki baktığı ürünler aklında kalsın ...Tabii bu benim düşüncem darılma sakın...daha canlı renkler bence

Tepki
0
@yağmur koban

Daha canlı derken kastınızı tam olarak ne olduğunuda söylerseniz sevinirim. Bana yardımcı olacaktır.

İşin son hali için ise müşteriyi bekliyroum. Gerekli yazılar henüz gelmedi...

Yukarı Alt