Broşür calışması

yourwen

Üye
Tepki
0
daha yeniyim eksıklerımı vede göze carpan olumsuzlukları sızlerın yorumlarınızda beklıyorum saygılarımla

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
En büyük hatanız okunması gereken hiçbişey okunmuyor... Bunun nedeni zeminde gereksiz kullanılan vectorler... Onların opasity sini iyice düşürebilirsiniz illada kullanmak istiyorsanız...

Sonra slogan ile firma ismini birlikte kullanmışsınız... Firma ismi nerde diye şöyle bir aradım... varsa firma logosunu ayrı biryerde kullanmalısınız..

Sloganı daha aşağıya alıp yazılarıda biraz aşağıya çekmelisiniz, bitki resimlerinide bir düzen içerisinde daha creative yerleştirebilirsiniz...

Maddelerin başına eklediğiniz okların yerine minik ot parçaları yada minik bitkiler kullanabilirsiniz...

Adres aşağıda tek satır olabilir...

Bu hususlara dikkat ettiğinizde daha başarılı bir çalışma çıkacağını göreceksiniz...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Çalışmanızı çok küçük yüklediğiniz için net olarak göremiyorum ama gördüğüm kadarı ile çok çalışmanız lazım. forum içerisindeki broşür örneklerini incelemenizi ve bu konuda biraz daha araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Sonrasında yeni bir çalışma hazırlayıp onun hakkındaki düşüncelerimizi sorarsınız.

Saygılar.

Yukarı Alt