Bu Bir Misillemedir - Stüdyo Render

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Huh!
Birazdan yorumlarım geliyo...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@Bahtınur YILDIZ

Evet, bunu görünce şaşırdım,beklentilerimin üzerinde, diğer çalışmalarınla bunun arasında çok fark var zira. Demek ki senin ihtiyacın bol "referans sahne" pratiği. Hepsini yapsa ışıklarda takılacak demiştim ama görüyorum ki sen onu bile aşmışsın. Işık ilizyonların harika olmuş, özellikle öğrencilerde ışıkta sorun yaratabilen malzemelerini düzgün yaratabilmişsin ki ışıkların böyle iyi duruyor. Modelin ise gayet harika olmuş, bunu da beklemiyordum.
Yani çalışmana 100 üzerinden puan verilecek olsa rahat bir 67-68 alırdın.
Hatalarını ise aşağıya ekliyorum, daha iyi çalışmalar yapacağından ARTIK kuşkum kalmadı. Sınırlarını artık göremiyorum senin, korkulacak CG cilerden biri olman zaman meselesi.
Tek sorunumuz ışık ve renk değerleri ki onları da yazdım nasıl aşabileceğini.
Yine de azmini tebrik ediyorum nur, doğru yoldasın.

@Rafet Sarıyar

Estağfurullah kardeşim, biz daha küçücük bir virgülüz bu alemde, nokta olmaya didiniyoruz ama olmayı düşünmüyoruz. Anladın sanırım beni.
Her türlü sorunu foruma konu açarak bize sorabilirsin, bak nur ablan da var artık, biz de varız, yardımcı olmaya çalışırız zaman oldukça.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Bu arada sen o çekemeyenlere ya da sinsilikten yorum bile yazmayanlara aldırma, kıskanıyolar seni kıskanıyolarrr :)))

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
Teşekkür ederim Hakan :)
Hakan simdi yırtıcı bi çıkış yapacak diyordum ama begenmene sevindim.

Her çalışma bir digerinden bir tık üstün oluyor buda beni mutlu ediyor. Inanmak herseyin başında geliyor. Gecenin 3 ünde yaptim bunu, yapmadan yatamadim inceden inceye hırs yaptum sanirim :)

Degerleri senin verdiğin gibi duzenleyip farkları analiz edecegim. Yorumlarını onemseyip detayli grafiklestirmen için de Teşekkürler.

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
Biz burada BBG evi gibiyiz saniyoruz ki biz bize konuşuyoruz ama Türkiye dinliyor :)

Kiskanmasin kimse henüz parmakla gosterilmiyorum.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
E budur işte, aynısı oldu artık :)
Söylemese miydim acaba, hımmm.
O zaman sonraki çalışmamda görürsün gününü sen, hıh!

Teşekkürler aliciğim.

Yukarı Alt