buda benim şahmeranım :)

Tepki
59
ya pardon ya valla benım bi sucum yok sayfa gec acılıyormus
ondanmıs bende dıyom yarısı yok ama sayfada oyle kalmıstı
o sahmaranı desenını yapmıstım bi kerecıgıme 2-3 sene onceydı galıba
dıkkat ettımde frehanda cızgın bunuda sanırım

ama senın kıde guzel olmus
yalnız kalemı kullanırken birazdaha kalem calısması yamanı tavsıye ederım dıkkat ettıysen bukumlerde tam oval verememıssın:)

Tepki
1
tsk ederim evet bunuda freehandde cizdim ama evimde asılı duran sahmeran vitray calısmasına bakarak çizdim
bu arada jpeg dosyası halinde yüklemedi bende tiff dosyasına cevirdim belki ondan dolayı sorunludur

Tepki
59
bak bir cok programın portatıfı var photoshopunda corelınde photoshopunkı 58megabyt corelınkıde 34 megabyt kuruluma gerek yok googleden ara bulursun photoshop cs3 portatif corel x3 portatıf bunla3rı bılgısayara kurmuyorsun ıstedıgın bılgısayardan dırek acıp kullana bılırsın butun ozzelıklerı de aynı hıc bır farkı da yok kullanmanı tavsıye ederım hele sende bu yetenek varsa hız durma kullan :D:D:D:D:D:D:D

Tepki
1
@ceddindeden
:) ben zaten photoshop corel kullanıyorumki :) ama bana çizim konusunda en kolay freehand geliyor çizimi freehandde yapıp fotoshopta renklendiriyorum :) corel bende çok yavas calısıyor bu yüzden corel pek kullanmayı sevmiyorum genelde pcmim donmasına neden oluyor :D topu topu 4 program biliyorum zaten photoshop corel freehand flash ins kışında illustrasyon ve 3D programlarını ögrenmeyi düsünüyorum :)

Tepki
59
@efsunlu_kizz

eee baska ne ogreenecen ne kaldı kı 3dmax de bıldıkten sora kım tutacak senı:D:D

Yukarı Alt