bunlar çalışmalarımın bazıları

Tepki
0
arkadaşlar pullu desen çalışan warsa paylaşabiliriz.
bunlar benim çalışmalarımın bazıları
yorumlarınızı bekliyorum:D

Tepki
100
anlamadığım bir konu ama,
çok güzel duruyorlar. twetyi beğendim ama biraz zayıf gibi duruyor.
birde bayanın göbeğini yapmak zorundamıydınız. çok kaba durmuş :)

Tepki
15
paylaşım için tşk güzel görünüyorlar kadının göbeği sırıtmış ama onun yerine çizgi şeklinde nakış olsaydı daha iyi olurdu

accurate

Üye
Tepki
3
pullu desenlerın cok guzel olmus :D en sonuncu shareyazılı olan desenın sargılı yazılı kısmındakı sargılar bıraz kotu gıbı tabı bunların işlenmıs hallerı ne durumda olur onuda bılemıyom :D

Tepki
0
@eminecik
teşekkürler twety 3 ay önce çizmiştim özel bi müşterime çizdiğim için ucuza yapıyor onun içinde çok gösteriş istemezler bu tipler onlar için ne kadar oz vuruşlu olursa o kadar iyidir.ama deseni işlettim gayet güzel duruyo bedenin üzerinde.bayanın göbeğinde tekli pul war o pul sallanıyo tek taraftan tutturulmuş olduğu için o da ayrı bi görüntü katıyo yoksa orası çok boş kalıyo pek hawası kalmazdı o zaman.

@accurate

teşekkürler. share yazılı olan desenin çalışma şekli sargıların rengi ile bedenin rengi aynı olmasından dolayı orada sargıya pek önem wermedim ne de olsa ton'a ton çalışılan bi iş:).emin ol bunların işlenmiş hallerini görmek istersin gerçekten burda göründüğünden çok farklı ve şaşırtıcı duruyo:D

Yukarı Alt