Bunu nasıl çalışabilirim

merteral

Üye
Tepki
27
kart devresi içeren bir çalışmayı pattern haline getirip çalışmanızı çizdikten sonra bu pattern ile boyayarak aynı sonucu elde edebilirsiniz.

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
oradaki yazıyı çizdikten sonra eğik gelen çizgilerden bir tanesini corelde çizdikten sonra tutun ve yandakinin üstüne kopyalayın ctrl+d seceneğini seçerek sabit şekilde çoğaltınız taki çizdiğiniz yazıyı kaplayacak şekilde daha sonra o çizgileri çizdiğiniz yazı ile power clip yapın (power clip yapmadan önce yazınıza bir yedek alın) yedek aldıgınız yazıyı ufaltarak resimde görünen yerlere ekleyiniz son aşamada ordaki eskitmelere yakın olan bir eskitmeyi üzerine bindiriniz basit bir çalışma iyi forumlar kolay gelsin

Tepki
0
SüperTürkishMan kardeşim

ben sadece DC olarak görülen tarafları çizeceğim.fakat DC yazısının içindeki şekillerin her biri farklı şekilde çizilmiş.Beni uğraştıran o

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Buna benzer bir etiket çalışmam vardı hatta daha işi teslim bile etmedim. Buna benzer desenlere sahip bir iş. Ben teker teker çizdim ne yazıkki. Sanırım sizde tek tek çizmek zorundasınız. Umarım daha basit bir yol bilen arkadaşımız çıkar.

Saygılar.

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@akpel

ilk mesajınızda belirtmemişsiniz sadece dc leri çizeceğinizi ordaki dc ler farklı olarak 2 tane gibi gözüküyor bir tanesi büyüğünün aynısı birtaneside iç içe geçmiş 2 tanesini çizseniz yeterli olacak sanırım

Tepki
0
Sevgili Feyzullah merhaba
Sen Zeytinburnunda ikamet eden Feyzullah'san beni tanırsın. Galiba ben sana bu konuda yardım edebilirim. Ben okul arkadaşın Nihat, aradan 15 sene geçti ama hatırlarsan ve sen o isen bir şekilde görüşüp çözelim tasarım ihtiyacını.

Tepki
0
Nihat kardeşim. Bu tesadüf değil sanırım.Özel'den sana irtibat numaralarımı yazdım.Lütfen beni ara veya sen de numaranı özel mesajdan gönder ulaşayım sana.Öncelikle bir hasret giderelim kardeşim benim

Yukarı Alt